Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya átverés áldozata...

Nagyon csúnya átverés áldozata lett a bátnőm te hogyan állnál bosszút? Bosszút állnál? Mit tennél? Hogyan reagálnád le?

Figyelt kérdés

Te mit tennél a lány helyében? Netes társkeresőn megismerkedett valakivel, a férfi kezdeményezett, rengeteg üzenetváltás történt, stb... csak időközben a lány rájött hogy átverés áldozata lett mivel házas, gyerekes ember valójában az ,,egyedülálló,, pasi akinek esze ágában sincs komoly kapcsolatot keresni. Ha mindez nem lenne elég, kiderült az is, más lányoknak is udvarolt ugyanazzal a szöveggel több lánnyal folyamatosan szórakozott. Miután a lány iszonyú dühös lett, így átverték + több lánnyal is megcsinálta, mérgében elküdte az ismerősöknek, + a feleségének a társkeresőn volt adatlapjáról készült fotókat + pár levelezést is. Erre a mi kis emberünk azt találta ki ő nem regisztrált soha, ő nem írt, ő nem is ismeri a lányokat, valaki feltörte a 7 évvel ezelőtti oldalát stb... Mindent hazudott ami csak létezik. Letagadta szemrebbenés nélkül hogy ismeri a lányt.

A lány azóta idegösszeomlás miatt kapott nyugtatókat és injekciót is, olyan rosszul lett először a sürgősségin látták el, utána háziorvoshoz járt 5 napig, jelenleg is szedi a felírt nyugtatót, és a magas pulzus ellen is kapott gyógyszert tachycardiája lett valami ilyesmi.

Most jön mindennek a teteje, a pasi aztmondta feljelentést tesz mivel lehet hogy a barátnőm hozta létre az ő nevében a társkeresőn a profilt! Képes lenne saját magát feljelenteni a pasi? Vagy ennyire fontos a feleség? És akkor kiderülne nyilván való hogy a pasi írt, regisztált, telefonált, stb... Végülis saját magát jelentené fel.

De mindenáron a barátnőmre akarja kenni a dolgot, azt találta ki tuti a lány csinálta a profilt róla. Ez teljesen őrültség. Ezt az óriási hazugságot adja most elő mindenkinek. Te mit tennél? (További mocskosságai is kiderültek de nem akarok könyvet írni.)


Tudom törvénytelen, én szivem szerint egy szívlapáttal püffölném egy jó ideig!


2020. jún. 25. 21:56
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

ma 22:13


Baszki, nemérted? Semmit nem hozott létre a nevében erről van szó! Teszem azt, neked írna valaki rengeteget, majd telefonál, stb...

Utána kitalálná hogy nem is ő írt, telefonált, találkozott veled, ő nem is ismer téged! Sőt! A társkeresőn is te hoztad létre a profilját! Na te mit szólnál??! Ez az évtized vicce!

2020. jún. 25. 22:20
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
A nővéremnek ismerős szólt, hogy látta társkeresőn a fotóját. Valaki leszedte face-ről, és azzal randivonalazik. A rendőrséget nem érdekli.
2020. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%
Akkor irány a rendőrség, majd ők lenyomozzák, az IP-t és egyebeket...Szép dolog a barátság, de ilyen ügyben alap a pártatlanság,még akkor is ha a legjobb barátnőd.. ha tiszta képet akarsz.. Nekem elég volt a viselkedés, amit leírtál róla.. tudod a cselekedet néha árulkodóbb mint a beszéd.
2020. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%
13 Kétlem, hogy egy feljelentés nem érdekli a rendőrséget, ugyanis amit itt leírt, az nem egy hanem minimum 2 dologban törvényt sért. A Kibernetikai nyomozásról hallottál ugye?
2020. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%

Ha a felesége elhiszi, hogy a ez tényleg csak egy összesküvés a férje ellen, akkor szerintem megérdemlik egymást.


A legjobb dolog ha hagyja az egészet.


Ha a feleségben meglenne az az szintű önbizalom, hogy ténylegeseb ott hagyja a férjét, akkor már ennyi után is megtette volna.


Most már csak saját magát idegesíti a barátnőd... Lépjen tovább.

2020. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Persze, ugyanabban a stílusban fogalmaz, az írása alapján meg lehet ismerni a pasit, + olyan képeket küldött magáról ajjajj. Énis aztnondtam menjen a rendőrségre nyugodtan. És mi lesz? Megtalálják majd esetleg a pasi IP címét? Erről írtam ez képes saját magát feljelenteni.
2020. jún. 25. 22:59
 17/31 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a barátnődnek kéne szint vallania, mielőtt még nagyobb bajba kerül..
2020. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Úgy ismerkedtek meg, hogy a pasi írt a szintén ott regisztrált barátnőmnek.

Ezzel kezdődött minden. Így ismerték meg egymást. Nincs is miről beszélni, hiába hazudozik a pali.

2020. jún. 25. 23:04
 19/31 anonim ***** válasza:
75%

Jesszusom ez az utolsó pár hozzászóló tuti ugyanaz látszik kevés agya van és szövegértés nulla 🤣🤣🤣

Nem képes felfogni hogy a barátnőd simán fenn volt egy társkeresőn, írt neki egy csávó, összeismerkedtek, majd találkoztak és még isten tudja mi történt köztük. A barátnő dühében megmutatta a volt levelezést a csávó feleségének és a csávó most félelmében ezzel védekezik hogy nem regisztrált be sehova. Aha. Haha. Akkor a csaj valószínűleg csak megálmodta az egészet mi? Telefonszám van neked egyébként? És? Azt is a csajra kente a csávó? A barátnőd telefonált saját magának?

Ki a telefonszám előfizetője? Híváslistát le lehet kérni!

Na hagyjuk már, én az ilyen "férfit" a tőkénél fogva akasztani!!!

2020. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Amiről hívott a csávó, azt a telefonszámot megadni, és kérjék le akár a rendőrségen milyen előfizetőhöz tartozik az adott telefonszám, illetve a Híváslistát szintén kérjék le, majd ha még mindig tagad a csávó a cellainformációkat is rögzítik valamennyi ideig, az majd megmutatja honnét telefonált, szóval nincs kibúvó a tettek alól! Nyugi!
2020. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!