Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit képzelnek magukról, akik...

Mit képzelnek magukról, akik szájmaszk nélkül vonatoznak, buszoznak?

Figyelt kérdés

Megjelentek az önjelölt, mindenkinél okosabb emberek, akik felülbírálják a rendelkezéseket, hogy a szájmaszk nem ér semmit, sőt súlyos beteg leszel, ha hordod és még egy csomó fantasztikus érdekességet találnak ki. Mi olyan iszonyatosan nehéz abban, hogy utazás elején felvegye, a végén meg letegye az ember? Ha csak 1% esélye van, hogy ez segíthet valamit, akkor már azt az esélyt se adjuk meg?

Ez a lázadozás a divat most. A tanár ne mondja meg a diáknak, mit csináljon, verjük meg a tanárt. Senki ne mondjon meg semmit, hogy mit csináljunk, mert úgyis rosszul tudja, és mi jobban tudjuk. Rendelkezéseket se hozzanak semmit, mert a törvényeket, rendelkezéseket is csak nálunk butábbak találják ki.

A legmegterhelőbb az a mozdulat lehet, amivel a maszkot elő kell venni, fel kell helyezni.

Elég jó bevételi forrás lehetne a kormánynak, ha büntetnék, ha valaki nem tartja be az előírásokat. De az nyilván diktatúra lenne, mert senki ne mondjon meg semmit, mit csináljunk, mert mi jobban tudjuk.

Akik nem veszik fel a maszkot, nincsenek tekintettel embertársaikra, akikkel együtt utaznak.

Nyilván mindenki annyira jól tudja magáról, hogy nem esett vagy esik át tünetmentesen a víruson, hogy nagy bölcsességgel eldönti, neki nincs szüksége arra, hoyg az előírásokat betartsa.

Nem kidühöngtem magam itt, hanem érdemes lenne ezeken elgondolkozni.



2020. jún. 27. 22:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
46%

Magas lóról beszélsz a neten.

Mikor kértél meg valakit kedvesen, hogy vegye fel a maszkot?

2020. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
"Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ."
2020. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:55 Ezt a stílust, kikérem magamnak!


Veled ellentétben, én nem egy internet húszár vagyok.


Akkor, amikor szűkségét láttam.


Vagy láttam, hogy elfelejtette, és ott lógot az állán. De nem jelemző. Előfordult, de csak segítség képpen.

2020. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#31-es válasz moderálását. Köszönöm a moderátoroknak!
2020. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Jelented a moderátornak? Milyen okkal?

Nem tetszik, hogy kimondom, hogy nem a neten kell az agresszív viseledéseddel felhivni a figyelmet a témára, hanem megkérni emberi módon a másikat, hogy legyek kedves felvenni a maszkot, vagy a sálat az arca elé tenni, mert ki van írva az összes vonat ajtóra, hogy fedett arccal szamalyos utánzni.


Ez neked jelenteni való?

2020. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
53%

ma 12:27 Egy alpári szót cserélt le a moderátor. Amit élőben nem mondál volna nekem.


Nem tudom, hogy a vonaton vagy tömegközlekedésen mi van. Nem utazom rajtuk.


Boltba visszont járok, többfélébe is. Hipermarketbe és kisebbekbe is. Volt, hogy kedvesen nekem is szóltak, mert egyszer elfelejtettem felhúzni az államalól. Meg köszöntem.

Volt hogy én szóltam, mindig megköszönték.

2020. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A kérdés vonatról szól. Én jeletelek azért, mert tereled a témát ez gyűlöletet keltesz.

Így jó?

2020. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
53%

#37 Szerintem nem voltam agresszív. Vannak távolabbi rokonaim, akik használják a tömegközlekedést. De mint magyar állampolgár amúgy is minden jogom meg van, és így rokonsággal minden alapom is, hogy véleményt formâljak.


Gyűlöletet keltek? Mivel?


Én a te off-olásodra, válaszolva off-oltam.


Off: Ha nincs gyereked, is lehet megalapozott véleményed, gyereknevelés kapcsán. És szülőkén is lehet sok alaptalan meglátásod, más gyerekének nevelése kapcsán.

2020. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!