Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan erzek igy?

Jogosan erzek igy?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es az utobbi negy evben eleg sok tragedia volt az eletemben (nagyon kozeli hozzatartozo halala, csaladi konfliktusok, stb). Nagyon mely depresszioba zuhantam, semmire nincs erom, sem szellemileg, sem fizikailag es aludni sem tudok - viszont par napja mintha mas emberkent ebredtem volna fel. Rajottem, hogy szeretnek ugy elni, mint a korosztalyom es bulizni, szexelni, inni, sok dolgot kiprobalni, hasonlok. Erettnek tartom magam, de szornyen tapasztalatlannak erzem magam emiatt a par ev “kihagyas utan”. Hogyan tudnek ilyen eletet elni? (nyilvan feleloseggel, nem szeretnem elengedni magam). Es bocsi, ha rossz a kategoria. :) l
2020. júl. 17. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem maradtál ki semmiből, pont jókor kezdett el érdekelni a bulizás, kefélés, ivászat, és a többi. Én is ennyi idősen kaptam észbe és ennyi idősen történt velem sok emlékezetes élmény. Aztán 18 lettem, kitárult előttem a világ és minden addigi álmomat megvalósítottam önerőből, bár 19 évesen egy kicsit visszazuhantam az álmodozás mocsarába, de az mindegy is. Lényeg, hogy semmi baj nincs, ha tapasztalatlannak érzed magad, ha vannak ilyen ismerőseid, akikkel lehet szabadidőben hülyülni, már egy jó kezdés lesz ez. De ha nincs, nem gond, én egyszer 17 évesen megcsináltam, hogy csak úgy bementem Pestre sétálni este 7-8 körül. Ez azért jó, mert elkezdheted ízlelgetni az esti életet, még ha csak közvetetten is. Én a helyedben bemennék a 18. születésnapodon egy dohányboltba. Azért, mert én is így tettem és meghívott egy kávéra a traffikos csaj. Nem ciki, hogy ha idővel elkezdesz egyedül bemenni bulis helyekre, de jobb, ha próbálsz keríteni erre fogékony embereket, mert velük minden jön magától.
2020. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából semmiről sem vagy lemaradva, ha most fogsz ilyen dolgokat tenni először , az is teljesen normális. De csak ésszel és mértékkel :)
2020. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!