Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le azt aki zaklat?

Hogy állítsam le azt aki zaklat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a szüleim barátainak a fia. Egy időben beszéltem vele, de aztán zaklatott, arra keltem, hogy hív... Soha nem szerettem őt, mert nagyon gazdagok és ő erre nagyképű (ráadásul undorítóan néz ki, vagy 200 kg és 170 cm) nem normális. Letiltottam, de új fiókot csinált, ismét írt rám. Nem írok vissza neki, de akkor újra ír. Mit csinálnak már? A szüleimet nem érdekli, azt mondják van nagyobb bajuk is. Ennek a gyereknek egy darab barátja nincs, csak velem beszélt. Most is miközben írom a kérdést hív. Nem tudom mit csináljak, undorító maga a gyerek és a stílusa is. Másnak kibeszél engem, amikor beszéltem vele, akkor is folyamatosan szidott, minden szava káromkodás... Nagyon elegem van már belőle és abból, hogy nem bírok normálisan aludni sem.
2020. aug. 17. 10:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul szidta a családom, meg hogy de gázok azok, akikkel én barátkozom, a bátyám anyuci kicsi fia stb...
2020. aug. 17. 10:52
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nálad csak egy számot/fiókot lehet tiltani?

Mondd kérlek, mi olyan bonyolult abban hogy az összeset amit csinál tiltóra teszed!?

Mondjuk az már nagyobb baj szerintem, hogy a szüleid szarnak erre.

2020. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Szolj anyudnak.
2020. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hangfelvétel, aztán jelentsd fel. Ne aggódj, az őseidet ez sem fogja érdekelni.
2020. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A rendőrség segít
2020. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hív telefonon, akkor felvétel előtt bekapcsolod a beszédrögzítés funkciót telódon.

Felveszed, kérded, mit akar ezredjére..., ha tettlegességre-erőszakra vagy bármely nem ildomosra tesz utalásokat csak beszéltessed erről s persze, kérd meg a végén, hogy ezt fejezze be s hagyjon békén, mert feljelentést teszel.


Ha tovább puffog, akkor csak szóld oda, hogy köszönöm tanúvallomásodat a felvétel készítéséhez s ha még 1x keresel-rólam beszólsz másnak, akkor téged is keresnek illetve híres leszel a neten, mint zaklató-beteg állat;)

2020. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Google play áruházban egy tonna olyan app van,amivel rögzítheted a beszélgetést.
2020. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhol. Ha nem válik be, akkor rendőrség.
2020. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Elsőre kommunikáció. Mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele beszélgetni, hagyjon békén. Ha nem ért belőle, akkor tiltás.
2020. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Először írd meg/mondd meg neki, hogy hagyja abba a zaklatást és ne folytassa. Ha folytatja, akkor tiltsd le mindenhol.

Ha még ezek után is folytatja, akkor fordulj a rendőrséghez.

2020. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!