Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el csak azért...

Miért ítélnek el csak azért mert soha nem akarok gyereket? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok az anyagiak nem jelentenének akadályt. Saját kertes házam van de valahogy engem ez a gyerek dolog nem foglalkoztatot soha.

2020. szept. 13. 21:23
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem bírom a gyereket, nem szoba tiszták. Ahhoz hogy azok legyenek, nekem kell szoba tisztává tenni. Nekem meg erre nincs időm.
2020. szept. 13. 21:46
 12/28 anonim ***** válasza:
52%

#9


Akkor úgy mondom,hogy gyűlölöm őket. Nem viselem el őket. Egyet sem és nem vagyok hajlandó. Inkább élek egyedül, mint a nyakamban egy örök élet terhével.

Nekem nem való és nem is lesz. Akinek szintén nem való és van, na az már probléma.

2020. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Undorodom a gyereketől. Állandóan sírnak meg büdösek. Hányingerem van. Aztán engem elítélnek, hát én meg lenézem őket.
2020. szept. 13. 21:50
 14/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem meg komolyan..


Nem akarsz gyereket ne vállalj. A kutyának nincs hozzá köze. PONT.


Akarsz gyereket, 1 akarsz 2, 3 akarsz megint csak magánügy.


Túrkálnak a méhedben mikor mennyit akarsz, nem akarsz szülni MEGINT csak magánügy.


Az ég szerelmére legyetek már életrevalóak és mondjátok meg kerek perec mi a helyzet és zárjátok le a témát, hogy vitának nincs helye. Megint csak PONT.


Minden áldott nap akad 1 valaki ha nem 2 aki azt firtatja mennyire nem akar gyereket.

Könyörgöm akkor mond meg és kész. Ne agyald túl a dolgot. Semmi baj nincs azzal ha nem akarsz. Nem kötelező, nem való mindenkinek.

Csak tessék 1x az életben kinyitni a szátokat és elmondani. Akinek nem tetszik szard le. Mindenki magánügye..

2020. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy most, hogy kibontakozik, nem azért ítélnek el, mert nem akarsz, hanem mert klinikai eset vagy. Az azért nem ugyanaz...
2020. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%
Azok alapján amiket írsz valószínűleg mindenkinek jobb, ha nem lesz gyereked. De mi a fenének témázol ezen? Nem akarsz, nem lesz, viszlát...
2020. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
A kutya sem szobatiszta, ha nem tanítják rá. De amúgy meg ha nem akarsz, akkor nem akarsz.
2020. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%

Engem marhára nem érdekel, hogy akarsz-e gyereket, felőlem kivetetheted az egész méhed, és tűzre vetheted, annyira nem érdekel az életed. Komolyan.


De minek írsz ide? Itt anyukák vannak. Van erre külön facebook csoport.

2020. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem is gusztustalan az összes gyerek, de azért majd szeretnék. Az enyémet fogom csak szeretni, a többi kölyök akkor is hányinger lesz számomra :D

Nem is értem az emberek hogy tudják szeretni meg babusgatni más gyerekét. Fúj.

2020. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
De ha 30 alatt nem döntheti el, hogy nem akar gyereket, akkor 30 alatt azt sem döntheti el, hogy akart gyereket. Akkor minden 30 alatti anyának azt fogom mondani, ha 30 éves korodig nem dobod intézetbe, akkor majd hiszek neked.
2020. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!