Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik az abortusz ellen vannak,...

Akik az abortusz ellen vannak, miért?

Figyelt kérdés

Még egy logikus magyarázatot se hallottam. Az, hogy gyilkosság, nem igaz, mert még nem él, nincs tudata, és jobb, ha meg sem születik, minthogy egy nemkívánat terhesség miatt aztán rossz körülmények között éljen.

Ha a terhesség alatt kiderül, hogy valami gond van a magzattal, megint csak az abortusz a logikus lépés, hiszen ha fogyatékos lesz, az mindenkinek rossz, nehéz, nincs értelme.

Nekem az abortusz ellenesek nagyon álszentnek tűnnek.


2020. okt. 10. 10:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ami szerintem soha sem fog bekövetkezni mindenhol.

És senki se hozta fel a túlnepesedést az abortusz mellett. Pont hogy 28-as hozta fel a fajfenntartást. Ebből jött a többi. Mert a fajfenntartás az embert jelenti. Az európai ember nem egy külön faj. A földön élő emberek egy fajba tartoznak. Gondolom csak nagyon rosszul fogalmazott. De értem hogy mit akarsz mondani.

2020. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#31 senkisem beszélt különböző fajokról az embereken belül.

Regionális túlnépesedésről volt szó, és a fajfentartás tényleg szerencsétlen megfogalmazás, szerintem népességfentartásról beszélt.

2020. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!