Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz szerintetek, ha...

Mi lesz szerintetek, ha tényleg sokan nem hagyják magukat beoltatni a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Lázadás? Népfelkelés?

Vagy mindenkit elkapnak és erőszakkal beoltanak?



2020. okt. 30. 19:13
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Azt hallottam pont most, hogy januárban megkezdik az oltást és áprilisban pedig már nagy tömegekeket akarnak beoltva tudni.
2020. okt. 30. 20:18
 12/55 anonim ***** válasza:
61%
Mind meghalunk :(
2020. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok oltás ellenes, de az azért megvan, hogy az oltóanyagot le is kell gyártani, és nincs annyi kapacitás, hogy kötelező legyen?
2020. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
98%
Én elutasítom az oltást, de senkit nem beszélek le róla, ha valaki úgy érzi, hogy be akarja adatni, akkor nyugodtan. De rajtam senki nem fog tesztelgetni! Volt, hogy sima influenzaoltástól vakultak meg emberek, meg stb(bemutatta a híradó még jó pár évvel ezelőtt). Meg sem akarom tudni, hogy ebből mi lesz...
2020. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
26%
Talán ha nem konteókból tájékozódnál ilyen "avilagtitkai.com" féle szutyok oldalakról, akkor nem olvasnál hülyeségeket.
2020. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
78%
Valaki írta, hogy az influenza elleni oltást se tették kötelezővé. Ez igaz, de az influenza miatt nem is tört ki világméretű pánik. A korona viszont most a világszerte "rettegett ellenség". Ha nincs is egyből kapacitás mindenkit beoltani, attól ez később még változhat. Egy biztos mi a párommal nem várjuk ki azt a pontot, amikor netán kötelezővé válik az oltás. Mi lelécelünk a svédekhez, az tuti. A legrövidebb idő, ami alatt eddig egy megbízható oltóanyagot létre tudtak hozni, az 5 év volt. A korona elleni oltoóanyagot meg alig egy év után már piacra akarnák dobni? Köszönjük, inkább nem!
2020. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Bocsi, mi hülyeség abból, amit mondtam?
2020. okt. 30. 20:41
 18/55 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy ha nem is egyszerre, hanem szépen fokozatosan rászorultság szerint, de mindenkit be akarnak oltani, mert csak akkor szabadulunk meg a koronavírustól.

Meg azt is, hogy ha valaki nem lesz beoltva, akkor korlátozva lesz, nem utazhat, dolgozhat...

Vagy nem ez van?

2020. okt. 30. 20:50
 19/55 anonim ***** válasza:
98%

Ha elveszik az emberektől a döntésjogát, akkor szerintem az már sértené a demokrácia alapjait. Tegyük hozzá ezen felül azt is, hogy egyes szülők a gyereküknek nem adatnak be tényleg fontos védőoltásokat sem(pl.: torokgyík ellen, stb), és pénzbüntetésen kívül ők sem kapnak semmi mást.

De, ha van itt olyan aki jogot tanul(t), az javítson ki! Én nem tanultam azt, csak laikus vagyok.

2020. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

Ez nagyon fontos kérdés, hogy elvehetik-e a döntéshez való jogunkat !


Tudna valaki segíteni ennek megválaszolásában?

2020. okt. 30. 21:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!