Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz szerintetek, ha...

Mi lesz szerintetek, ha tényleg sokan nem hagyják magukat beoltatni a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Lázadás? Népfelkelés?

Vagy mindenkit elkapnak és erőszakkal beoltanak?



2020. okt. 30. 19:13
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
44%

#40-es, ha tudnád, hogy mi az a dns és nem lennél te is ekkora gyökér, akkor nem beszélnél hülyeségeket. Ahhoz, hogy valakinek a dns-én módosítani lehessen, génterápiára van szükség, amihez legalább egy jól felszerelt laboratóriumra és több hétnyi munka szükséges. Ez régen hosszú hónapokba telt, most már csak hosszú hetekre van szükség az idén felfedezett CRISPR/Cas9 felhasználásával (amiért mellesleg Nobel díj járt).


Gondolom angolul nem tudsz, tudományos cikkek meg magyarul is érthetetlenek számodra, ezért inkább az ilyen avilagtitkai.com féle click bait szarokról tájékozódsz.

2020. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
60%
megöli a vírust a szappan,belém nem szúrnak tűt, a saját egészségemmel azt csinálok,amit akarok,aki megpróbálja,halál fia,ha 2méter magas és 140 kiló akkor is,meg akkor is ha 20kilós...nem számít,nincs acélból a szeme,sem a torka...
2020. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
27%
Nem oltanak be. De tesznek róla, hogy önként es dalolva menj az orvoshoz, mert tesznek olyan lépéseket, hogy rákényszerítsenek.
2020. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
43. Mostmár 2 zsák krumpli?
2020. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
44: pl. munkahelyedre vagy a hivatalos helyekre nem léphetsz be az oltás igazolása nélkül. De ez csak az én teóriám, remélem nem így lesz.
2020. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Ilyen kényszer csak akkor lehet, hogyha a többség beoltatja magát önként. akkor a kisebbségnek lehet azt mondani, hogy ha nincs oltás, nincs munka.

Ha kisebbségben vannak akik beoltatják magukat akkor nyilván nem lehet ilyen szabályokat hozni, mert nem lesz, aki ellássa a munkát.

2020. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
51%

"Mit fogunk tenni mi, akik megtagadjuk az oltást?

Összefogunk és közös erővel szerezzük vissza a szabadságunkat?"


Te kis agyatlan fotelharcos.

Miért nem mész ki -akár most- az utcára és "harcolsz a szabadságodért"??

Csak nem attól félsz, hogy seggbe lő egy kommandós?!

Befejezhetnéd már az agyatlan, IQ nélküli szófosásodat.

2020. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
50%

Ezidáig fontolgattam az oltást.

De most, hogy látom, hogy mennyi idióta van itt a gyíkon ez eléggé meggyőzött, hogy be kell oltatnom magamat.

2020. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos van egy rossz hírem az oltás- és vírustagadóknak:

A hülyeség nem hatásos a vírussal szemben.


De majd rájöttök, ha fuldoklás közben levegő után kapkodtok és nem lesz sem mentő, sem orvos, szabad kórházi ágy...

További jó szabadságharcot... valamelyik temető irányába!

2020. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Kedves 49 es! Én nem tagadom a vírust valami biztos van ami fertőzés mert az emberek megörültek...

,én az oltást sem tagadom ,arra biztos jó amíre csinálták azt garantálom!

Viszont én nem hiszek benne

Számomra ez a korupt rendszer amít egészségügynek hivunk leszerepelt,

Ugyan úgy ahogy egy hazug embernek sem hisz senki ,


Miért nem válalhatja mindenki a döntéseiért a felelősséget?

Ha én úgy döntök belém ne nyomjanak semmi vackot akkor azért vállalom a felelősséget.


Ha te úgy döntesz beoltatod magad válalod a felelősséget azért mert nincs mikroszkóp és röntgen szemed hogy meglásd mit nyomnak beléd,csak elhiszed hogy az neked jó lesz .nagyon sok mindenbe bele kell vetned a bizalmasát de tényleg!(hazug emberekbe,)

1 hinned kell hogy az van bent amít mondanak

2 hinned kell hogy valóban az amit mondanak használ

3 hinned kell hogy szükséged van rá

4 hinned kell hogy nincs más szerepe azon kívűl amít mondanak

5 hinned kell hogy a hosszú távú hatásai nem károsak

6hinned kell hogy nem valamit beléd nyomnak azért hogy újra legyen gazdaság de az már nem érdekli őket veled mi lesz

7 hinned kell ,hogy létezik egyáltalán ez a vírus (igen tudom sok a beteg...biztos hogy attól amit mondanak?,végtére is mint mondtam nincs mikroszkóp szemünk.



Egy példa Bill Gates afrikai oltásai medővé tetek nőket.

Ez tény nézz utánna


Szóval mi kell a hithez?

Bizalom!!!


Én ezért nem hiszek! Ebben az egész hazug korrupt Sátáni rendszerben .De viszont te abba hiszel amibe akarsz vállaljuk majd mindketten a felelősséget a végén

2020. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!