Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz szerintetek, ha...

Mi lesz szerintetek, ha tényleg sokan nem hagyják magukat beoltatni a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Lázadás? Népfelkelés?

Vagy mindenkit elkapnak és erőszakkal beoltanak?



2020. okt. 30. 19:13
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

#50-es, szerencsere nalad okosabb emberek dolgoznak a vakcinakon. Ezeknek altalaban nem 7 pecsetes titok a "receptjuk", szoval tobb helyen gyartjak oket. Mivel akik keszitik szinten okosabbak nalad es egymastol sokszor fuggetlenek, ezert biztosan feltunne nekik, ha valami gaz lenne az oltoanyaggal. De valoszinuleg ezeket a WHO is ellenorzi es kotelezoek meg kell felelnie egeszsegugyi elvarasoknak.


Szoval az ilyen bio robotoknak nem kell foglalkoznia azzal, hogy mi van benne. Az influenza elleni oltasokat sem tesztelik 5 evig, mert evrol - evre valtozik a virus. Meg sem lesz tole semmi baja az embernek.


Ez a sotet kozepkori gondolkodas, amit lenyomtok itt a 21. szazadban eleinte meg vicces volt, de most mar inkabb siralmas es szomoru.


Tanulnotok kellett volna, amikor meg volt ra lehetosegetek.

2020. nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

"hinned kell hogy az van bent amít mondanak"


Lehet, hogy most meg fogsz lepődni, de ez már a parizerrel is így van, amikor leveszed a polcról a szupermarketben.

2020. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a választék csak látszat , ugyan olyan ez mint az űr ipar ,átlag ember be sem kerülhet a konkirenciába ,úgyan így van ez az oltásokkal az összes piacot ugyan azok a gyógyszergyártók fedik le már régóta,az hogy sokan dolgoznak rajta az csak anyít bízonyít ,hogy egy cél érdekében összefognak ,de mi ez a cél?


A Who-t és társait ezért találták ki,az olyan birkáknak mint te vagy!


Nem veszed észre magad hogy az iskolás program fröcsög a mondandódból..


Igen az iskolás program ahol ha csengetnek bemehetc ,csendben figyelhető majd jelentkezve vissza ismétled azt amít mondanak,ha nem jól ismétlés vissza nem leszel sikeres ha jól sikeres leszel.


Az iskola nem preferálja azt ha megkérdőjelezel dolgokat.

Szentírás ként tanítja a dolgait,mint a who és társai


Nézzétek meg a friss tankönyveket bent ez az egész pandémia ökörség



Az egészből annyít akarok leszűrni ,hogy gondolkodjatok melyik metódus végtermék egy kimosott agy ,a fent leírt iskolás metódus vagy az ha megkérdőjelezem az egész rendszert.


Én tudom hogy fáj az igazság de ez van...

2020. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
+ ezért nem is eszek olyan ételt amibe nem tudom mi van...,ugyan így kell gondolkodni az oltással is
2020. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
63%

Igen sajnos aki gondolkodni mer, esetleg kérdéseket tesz föl, nem követi szó és gondolkodás nélkül az ukázt, azt bolondnak bélyegzik.

Én elutasítottam pl egy magas sugárterheléssel járó diagnosztikai eszközt. Minek sugároztassam magam fölöslegesen. Rizikóanalízisem szerint többet árt mint használ. Amit ezért kaptam, azt a meghurcolást, értetlenséget. Mennyit kellett harcolnom, mert a saját testemről mertem dönteni olyan ügyben amivel senkinek se ártok.

És még számtalan ilyen példa van.

2020. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!