Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen szép párnak hogy...

Egy ilyen szép párnak hogy lehet ilyen rondán kinéző gyereke?

Figyelt kérdés
Ismerősök gyereke nemrég született és hát... apuka sportos, nagyon helyes és jóképű, anyuka helyi fitness modell versenyt nyert tavaly, mondjuk az egy vicc volt de mégis. Ehhez képest a gyerek hát nem egy matyóhímzés, mit több elképesztően ronda... ráncos bőr, nagy ormótlan fej, aránytalan orr, ezt persze ismerőseik nem mondják csak hazudják nekik hogy szép a baba. Minek köszönhető ez? Lehet hogy bekavart az utcavégi postásfiú?

2020. nov. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
6%
A plasztikázott anyja megcsalta azt a palit, akit te a gyerek apjának gondolsz.
2020. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy újszülöttről egyáltalán nem lehet megmondani hogyan fog kinézni. Ha hüvelyi úton született, akkor simán szerez apróbb sérüléseket a baba. Nekem a fejtetőmbe vágott bele az orvos a gátmetszésnél. A fej kicsúcsosodik, mert a koponya még puha. Sőt van aki hajjal születik, aztán kihullik és nő a rendes haja. Sok baba koraszülötten születik mégsem marad fejlődésben elmaradott mire felnő. Igazából, ha láttál már gyereket felnőni szinte hónapról-hónapra változnak, egyszer egyik szülőre később a másikra hasonlítanak. Szóval én nem vonnék le semmilyen következtetést egy újszülött külsejéről.
2020. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el helyrejön a bőre és szép baba lesz :)

Én még nem láttam olyan babát akire azt mondtam volna, hogy csúnya max láttam szebbet, de a bőre mindegyiknek olyan mint a selyem.

2020. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
94%
Azért hogy kibukott a féltékeny, gonosz 3,14csuka a kérdezőből. :D Itt egy valaki ronda, az te és a lelked. :D Die mad about it
2020. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, magadból indulsz ki?

Tán a te gyereked van ilyen balkézről, hogy egyből ilyesmire gondolsz???

2020. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%

"apuka sportos"

A retkes kölyök nem csak hogy rusnya, de még edzeni se jár? /s

2020. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
93%
Neked meg a szuleid okos es ertelmes emberek, es latod.
2020. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy nézzen ki egy kisbaba? Nem születhet kisportoltan, kisminkelve....??? :D
2020. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Genetika ezt dobta neki.

De még simán kinőheti magát széppé.

Amúgy van nem egy ismerős, rokon házaspár, akik nem pladztikázottak, nagyon szépek, de a gyerekük egyáltalán nem szép mert valahogy úgy szedte össze a szép szülők különféle vonásait, ami így együtt már nem oké. Vagy úgyis mondhatnám, ha megfigyeled, általában nem szerencsés, ha a két szülő nagyon eltérő külső jegyekkel, arcvonásokkal rendelkezik.

De láttam olyat is hogy két csúnyácska embernek lettek szép gyerekei, na viszont róluk példul elmondható, hogy nagyon ishasolitanak egymásra .

2020. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elhallgatott már a hisztérika kérdező. :D
2020. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!