Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen szép párnak hogy...

Egy ilyen szép párnak hogy lehet ilyen rondán kinéző gyereke?

Figyelt kérdés
Ismerősök gyereke nemrég született és hát... apuka sportos, nagyon helyes és jóképű, anyuka helyi fitness modell versenyt nyert tavaly, mondjuk az egy vicc volt de mégis. Ehhez képest a gyerek hát nem egy matyóhímzés, mit több elképesztően ronda... ráncos bőr, nagy ormótlan fej, aránytalan orr, ezt persze ismerőseik nem mondják csak hazudják nekik hogy szép a baba. Minek köszönhető ez? Lehet hogy bekavart az utcavégi postásfiú?

2020. nov. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
90%

Semmit nem jelent. Én azt vettem észre, hogy kifejezetten csúnya embereknek tök aranyos és szép babájuk szokott lenni. Idővel aztán beérnek a gének.

Én pl. kib.szott csúnya kislány voltam, hiába öltöztettek rózsaszínbe, azt hitték fiú vagyok. Amikor elkezdtem kamaszodni, tök otrombán néztem ki, aztán a tinikor végére rohadt jó csaj lettem.

2020. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
8%

21.

A "rohadt jó csaj"-ról kérünk egy egész alakos képet és majd eldöntjük, hogy rohadt jó csaj vagy-e.

2020. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
74%
22-es, nekem nem hiányzik a te megítélésed, én kapok elég visszajelzést és tetszik, amit a tükörben látok. Tudom, az az elfogadott, hogy ha szerénykedsz vagy egyenesen csúnyának állítod be magad, de hagyjuk ezt a képmutatást ma, amikor iparágak épülnek a magamutogatásra.
2020. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
20%
Tipikus esete vagy az öltőzetős műsoroknak, amikor odaállsz a tükör elé és azt mondod, hogy rohadt jó csaj vagyok. Ezzel nincs is semmi gond, de nyilvános fórumon így ezeket a szavakat leírni egyenlő a nevetséggel.
2020. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van kérdező, elszaladtál messzire? :) Meglepett, hogy nem állunk le szidni egy újszülöttet? Kíváncsi vagyok, rólad milyen ronda képek születtek pulyakorodban...
2020. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
72%
"nyilvános fórumon így ezeket a szavakat leírni egyenlő a nevetséggel" - tudom, hiszen ilyen a világ. Nem szabad kimondani, ha jó nőnek, pasinak tartod magad, mert akkor nagyképű vagy, meg nevetséges, ellenben nyugodtan kipakolhatod magad az egész világ elé egy szál bugyiban, mert az teljesen normális.
2020. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
56%

Bizony, netmanó, itt nem szabad leírni, hogy normális életed van, mert ha boldog a párkapcsolatod, normálisak a szüleid, kaptál lakást, jobban keresel, mint az átlag, jobban nézel ki, mint az átlag, akkor csakis nagyzoló, hazug, elkényeztetett, kva lehetsz.

Itt csak azt írhatod le, hogy "jaj, nem lesz soha pasim, mert csúnya vagyok", és akkor jönnek a kommentek, hogy "biztosan nem is vagy csúnya, ne mondj ilyet". Nem szabad megsérteni a sok lúzer egóját, ez a lényeg.

2020. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
6%
Palvi Barbi egy rohadt jó csaj, és ez akkor hiteles ha nem ő mondja magáról hanem a nagyközönség. Én ha azt mondom magamról, hogy Brad Pitt vagyok akkor mindenki kötelezően kell bólogasson és aki meg megkérdőjelezi azzal baj van ?
2020. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
73%

És ha palvin barbi mondja magáról, hogy jó csaj, akkor már nem lesz jó csaj? Megváltozik tőle a kinézete?

Nyilván ő is tudja és mindig is tudta jól, hogy ő jó csaj, ha nem így gondolna magára, sosem ment volna el modellnek.

2020. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
73%

Ha én jól tudok zongorázni és azt mondom, hogy én jól tudok zongorázni, akkor nevetséges vagyok?

Ha én egy jó mérnök vagyok, és ezt elmondom állásinterjún, akkor szintén nevetséges vagyok?

Ha én jól tudok főzni, akkor ezt sem mondhatom el, mert csak mások mondhatják ezt rólam? Hülyeségeket beszélsz, netmanó.

2020. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!