Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen szép párnak hogy...

Egy ilyen szép párnak hogy lehet ilyen rondán kinéző gyereke?

Figyelt kérdés
Ismerősök gyereke nemrég született és hát... apuka sportos, nagyon helyes és jóképű, anyuka helyi fitness modell versenyt nyert tavaly, mondjuk az egy vicc volt de mégis. Ehhez képest a gyerek hát nem egy matyóhímzés, mit több elképesztően ronda... ráncos bőr, nagy ormótlan fej, aránytalan orr, ezt persze ismerőseik nem mondják csak hazudják nekik hogy szép a baba. Minek köszönhető ez? Lehet hogy bekavart az utcavégi postásfiú?

2020. nov. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de te nem tudod mi a jó csaj fogalma. A fotomodellek nem jócsajok, ők fotogének. Barbi rohadt jó csaj, jesszusom mi lesz most Mihalik Enikő modell, lehet majdnem olyan híres mint bárki, de ő nem jó csaj.
2020. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudsz zongorázni akkor valakihez képest jól tudsz zongorázni, de egy zongoraművészhez képest kezdő vagy. Látom itt generális értelmezési problémád van. Egyedüli gyerek vagy ?
2020. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
77%

És ha zongoraművész vagyok, akkor már mondhatom magamról? Vagy akkor sem, mert van, aki még nálam is százszor jobb zongoraművész? Mikor mondhatom el magamról, hogy jól zongorázok, ha én vagyok a világon a legeslegjobb?


A szépség meg relatív, nekem mindkét modell tetszik, barbi is és enikő is. Neked nem jó csaj, ok elfogadom, ez a te véleményed. Barbinál is vannak sokkal jobb és szebb nők, akkor barbi már nem szép nő?


Hogy jön ide, hogy hány testvérem volt? Ketten voltunk fiúk, de ahogy látom, neked meg nem voltak szüleid, mert nagyon frusztrált vagy.

2020. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
4%

Ha Te vagy a világon a legszebb akkor szerintem nem kell mondanod, hogy Te vagy a világon a legszebb mert mindenki tudja.

Várj itt valami csúszás van, mert eddig arról volt szó, hogy rohat jó csaj vagy, most meg: Ketten voltunk fiúk "

2020. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
52%
Nos, nem tartom magam csúnyának én se, nyilván pár dolgot változtatnék, de abszolút nem vagyok önbizalomhiányos, viszont valahogy az ilyen "rohadt jó csaj vagyok" és "kib.szott csúnya" kisgyerek voltam kifejezések azért beszédesek. Értelmes ember miért jellemezné így magát? Szörnyen degradáló önmagadra nézve, mint a tizenéves aki a fiúknak menőzik. Azt viszont én sem értem, hogy jön ide az, hogy van-e az illeőnek testvére...
2020. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt a választ, hogy jó csaj lett a ronda gyerekből, más írta, nem én, én férfi vagyok.

Nem is írta, hogy ő a legszebb a világon, azt írta, jó csaj lett. Ha valaki jól néz ki, elégedett magával, akkor nem írhatja le? :D Erre próbálok célozni, csak te kihozod belőle, hogy egyedüli gyerek voltam, háát, érdekes vagy mindenesetre. :D

2020. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
8%
36 bocs, csak akkor csavar van. A hölgynek próbáltam reflektálni, hogy mekkora különbség van az egészséges magabiztosság és a "rohadt jó csaj vagyok" között.
2020. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
89%
21-es voltam: Hát ahhoz képest, hogy hogy néztem ki, tényleg rohadt jó csaj lettem. Olyan ronda voltam, bár senki nem hitte el, de amikor megláttak régi fotókat rólam, akkor vagy elborzadtak, vagy visítva nevettek. Alacsony, szőrös és dagadt voltam. Bajszom volt, meg össze volt nőve a szemöldököm, szemüveges voltam, a hajam nevetséges volt. Nem volt derekam, fenekem. Nekem jót tett a pubertás. Nem vagyok egy Palvin Barbi, nem azt mondtam, hogy a világ legszebb nője lettem, mert nem, de tény, hogy jó nő lettem, mondjuk tettem és teszek is érte sokat.
2020. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

#34

Engem jó csajnak tartanak, van szövegértésem is, pedig egyedüli gyerek voltam.

Gondoltam, leírom... De azért ne idegesítsd fel nagyon magad!

2020. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
26%
Szóval gyerekként bajszod volt és totál szőrös voltál de a pubertás elvitte? :D Mesélj még!
2020. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!