Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen szép párnak hogy...

Egy ilyen szép párnak hogy lehet ilyen rondán kinéző gyereke?

Figyelt kérdés
Ismerősök gyereke nemrég született és hát... apuka sportos, nagyon helyes és jóképű, anyuka helyi fitness modell versenyt nyert tavaly, mondjuk az egy vicc volt de mégis. Ehhez képest a gyerek hát nem egy matyóhímzés, mit több elképesztően ronda... ráncos bőr, nagy ormótlan fej, aránytalan orr, ezt persze ismerőseik nem mondják csak hazudják nekik hogy szép a baba. Minek köszönhető ez? Lehet hogy bekavart az utcavégi postásfiú?

2020. nov. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem kisgyerekként, olyan 11-12 évesen kezdtem szőrösödni, tudod, beindultak a hormonális változások, híztam is. Aztán 17-18 éves koromra egyszer csak lefogytam kb. 4 kilót, pedig nem diétáztam, lett derekam, elmúlt a szőrösödés, meg javult is a stílusom. Nem tudom, mi olyan hihetetlen ebben. Keress rá "puberty, you did it right", jó pár ember előnyére váltak ezek az évek.
2020. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
55%
Elhisszük, nem azon ment itt a téma (legalábbis részemről). :)
2020. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, de mekkora egy gonosz boszorkány vagy. Hogy mondhatsz ilyet egy babára?
2020. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ó, azóta már messze szaladt, szóval nem csak gonosz, hanem gyáva is. :)
2020. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!