Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érhető döntés ha...

Szerintetek érhető döntés ha valaki öngyilkos lesz mert képtelen munkát találni?

Figyelt kérdés
Nincs hasznosítható piacképes végzettsége, csak éveket vesztegetett el egy semmirevaló képzésre, nincsenek jó kapcsolatai sem akik segítenének neki talpra állni. A korához képest szinte nulla munkatapasztalattal rendelkezik, a fizikai betanított munkát nem bírja, fizikailag gyenge, nincs kézügyessége sem, nincs jogsija, angolul makog egy keveset, nem ért lényegében semmihez. Nincs pénze arra hogy elköltözzön, sem arra hogy új szakmát tanuljon. Az ilyen helyzetből egész egyszerűen nincs kiút, lehet választani a hajléktalanságot is, de miben jobb az mint az öngyilkosság?
2020. nov. 17. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak 6 napos 12 órás gyar letezik.

De ugye nyafogni konnyebb.

2020. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos életem folyamán arra jöttem rá, hogy van sok kilátástalan helyzet, de ezek tulajdonképen csak leckék... amint megtanulod, elengeded az elérhetettlen álmokat és csak arra koncentrálsz, amire tudsz építeni, elkezded azt építeni, akkor szépen lassal jönnek az uj emberek, az új kapcsolatok, az új lehetőségek...

15 évvel ezelőtt egy lecsúszott drogos voltam aki rinyált, hogy nem talál rendes munkát...

13evvel ezelőtt egy leszokott drogos voltam, aki egy lélekölő gyárban robotolt és semmi kilátása nem volt, semmi elérhető jövőképet nem tudtam magam elé vízionállni...

8évvel ezelőtt hírtelen ötletből fakadóan elmentem segédmunkáskodni egy asztaloshoz...

5evvel ezelőt már megvolt a szakmám.

4 evvel ezelőtt anyukámék háza mögött felhúztam egy 6*4méteres sufnit, kezdő műhelynek...

3évvel ezelőtt leszámoltam az asztalos cégnél, mert már annyi saját megrendelésem volt, hogy bőven elég az is...

1évvel ezelőtt megvettem a saját házam egy 50m²-es műhellyel, a világvégén, de nincs is ra szúkségem, hogy frekventált helyen legyek...

1/2évvel ezelőtt megszületett a kisfiam, mostmár az ő élete a célom.


Szóval 15 evvek ezelőtt lehet, hogy rávágtam vna erre a kérdésre, hogy igen jogos... ma meg csak röhögni tudok az ilyeneken...

Azért lennél öngyilkos mert nincs munkád?.. hülye vagy?...

Képezd magad, keress valamit amit tudsz úgy csinálni, hogy nem hanyingerrel mesz reggel dolgozni, aztan kész... ne öngyilkos legyél, hanem kezdj el élni ember...

2020. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Fizikai erő fejleszthető, kézügyesség fejleszthető, jogsi megszerezhető, barmi megtanulható... inentől kezdve az összes "indokod" csak színtiszta nyafogás. Válassz egyet közülük és kezdd el fejleszteni... aztán szépen a többit is...
2020. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél biztonsági őr, még talán el lehet végezni. Jövőre már ilyen rövid idő alatt viszont nem.
2020. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%
Székesfeherváron a legtöbb gyárbandolgozó haverjaim 210-300kózött kapnak netto... azért annyira nem szar az...
2020. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!