Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap este elütött egy autó....

Tegnap este elütött egy autó. Szerencsére nem lett bajom, haza is jöttem de azóta nagyon levert vagyok lelkileg, semmihez sincs kedvem, rendesen depressziós tüneteim vannak. Mikor múlik el? Egyáltalán ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma alig mertem biciklire ülni. Állandóan attól félek, hogy megint elütnek. Folyamatosan lepereg előttem az egész. Plusz azon stresszelek nehogy a családtagjaim is így járjanak.

Tényleg nincs bajom, a térdem fáj egy kicsit de mégis nagyon rosszul érzem magam.



2020. nov. 19. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Azt még hozzá akartam tenni hogy ha már vezetni nem tud legalább azt meg tanulhatta volna hogy mekkora egy több tonnás szerelvénynek a fékezési távolsága.. nekem ugyan csak targoncára van jogsim, de ha rajta van mondjuk egy 1,5 tonnás raklap, még azzal se lehet rögtön megállni :D
2020. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre jogos. Talan ha olyan vagy, aki zokog, nagy huhot csap (bevallom, ez vagyok en), akkor konnyebben ki is adod magadbol.

Fel a fejjel!

2020. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
El sosem felejted, de kis idő és nem fogsz rá már gondolni sokat.
2020. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bízom benne, hogy majd tényleg halványodni fognak az emlékek.


"Szoval téged csak ugy el lehet ütni aztan szevasz?


Szerintem ez itt a baj gyökere."


Valamiért a sokk kellős közepén nem volt kedvem egy balhéhoz, meg rendőrt hívni meg mit tudom én mit szokás ilyenkor csinálni. Elnézést, hogy nem tudtam hideg fejjel gondolkodni abban a helyzetben.

2020. nov. 20. 03:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!