Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik év volt a legjobb és a...

Melyik év volt a legjobb és a legrosszabb számodra ? Milyen fontosabb dolgok történtek veled akkor ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Legjobbat nem tudok mondani, a legrosszabb viszont egyértelműen 2020. Ha élőlény lenne, felkeresném, és több napnyi kínzás után véreztetném ki. Temetés temetés hátán, háziállatok elvesztése, dupla sérv, ami miatt alig tudok járni, de orvoshoz nem jutok... És mindezt egy 14 fokos lakásból írom, mert tönkrement a fűtés, és csak hétfőn tudom megjavítani alkatrész hiányában.
2020. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

Mindkettő az idei év: 2 munkahelyemet veszítettem el, ötször költöztem,rengeteg barátomat veszítettem el, egyik napról a másikra lett vége a 9 éves kapcsolatomnak.

Viszont elkezdtem az egyetemet és rájöttem, hogy milyen erős tudok lenni.

2020. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen 2019 volt a legjobb a nyár miatt! Rengeteg új embert ismertem meg akik ma már a mindennapjaim fontos részei :)


2020 Pedig kapja a legrosszabb év címet:D A karanténok és korlátozások miatt rengeteg új dologhoz kellett hozzászoknom/alkalmazkodnom és ez a mindennapjaimat igen csak megnehezítette. :/

2020. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!