Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért használja sok férfi...

Miért használja sok férfi olyan igénytelenül a piszoárt?

Figyelt kérdés
Sok helyen szőrszál hegyek vannak rajta vagy össze van vizelve körülötte minden, szinte meg sem lehet közelíteni. Arról nem is beszélve, amikor valaki úgy vizel mellettem, hogy szinte aggódni kell, hogy rád ne fröcsögjön. Nem értem, miért nem lehet odafigyelni, hogy belemenjen és ne mellé avagy kicsit közelebb állni, hogy ne csöpögjön le elé a vége sem.
2020. dec. 11. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Női nyilvános WC-ben jártál már?

Ott az ilyen patika rendnek számít.

2020. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Minden férfi tudja a szabályt, hogy közvetlen a másik mellé nem állunk piszoárhoz. Ha 5 van, akkor az elsőnek valamelyik szélére kell állni eleve. Ha még valaki megy, akkor a lehető legtávolabb, tehát a másik szélére kell állnia. Ha harmadik ember is megy, ő beállhat középre, mert akkor még kimarad 1-1. De nem lehet odaállni közvetlen a másik mellé. Ez a szabály, ami ugyan sehol nincs leírva, de tudni kell minden férfinek.

A kérdésedre a válasz pedig az, hogy sokan ilyen igénytelenek, csak nem gondolnád.

2020. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
MIért kell ilyen egyébként nem ide tartozó, férfi WC használattal vagy sarokba pisiléssel kapcsolatos kérdéseket kiírni? Teljesen felesleges és unalmas már, és úgy egyébként semmi értelme sincs.
2020. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

2

Én mindig más mellé állok, hogy ne legyenek magányosak.

2020. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
2-es Ezen még soha nem gondolkodtattam el, de tényleg így van. Közvetlen a másik mellé nem állunk piszoárhoz. :-) Lehet hogy a kérdező igazából nő?
2020. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*gondolkoztam
2020. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Közvetlen a másik mellé nem állunk piszoárhoz." Kivéve ha máshol nincs hely és SÜRGÖS!!!
2020. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne állhatnék? Hagy álljak már ahhoz amelyik szimpatikus...
2020. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szőrszálaktól tényleg gusztustalanok, de ha belegondolsz, mit lehet vele csinálni? A szőr hullik, a piszoár vízsugara nem elég erős, hogy levigye, kézzel meg nyilván nem fogja kipiszkálni senki a lehullott szőrszálat.
2021. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!