Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Levélfeladás emberi érintkezés...

Levélfeladás emberi érintkezés nélkül?

Figyelt kérdés
fel kéne adnom egy levelet, de ez a járványhelyzet baromira nem az az időszak, amikor az ember közösen szeretne várakozni hatezer másikkal, majd smúzolni egy ügyintézővel. hogy oldható meg, hogy ne kelljen emberekkel érintkezni? automata?

2020. dec. 17. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
akkor ne levelezzél, remélem kajáért se mész ki a boltba és éhen döglesz. mi lenne ha felnőnél és nem hisztériáznál egyszerű, mindennapi ügyintézésért?
2020. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

majdnem 200 ezer aktív eset, idős családtagok egy csomó embernél!

én kérek elnézést, hogy próbálom minimumra szorítani a nem okvetlen szükséges emberi érintkezést!

2020. dec. 17. 15:45
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Naponta 8 órát dolgozol egy munkahelyen, és az 5 perces postától félsz maszkban, távolsággal? Pszichiátert neki, de azonnal!
2020. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Idős vagyok, és látogat a családom. Nem parázok feleslegesen. A postán sem kell puszilkodni senkivel. A statisztika pedig nem érdekel.
2020. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Abból hogy el merek menni a postára feladni a levelem és befizetni a csekkjeim sikerült leszűrni, hogy aktív részese vagyok a vírus terjedésének? 😂

Gratulálok!


Egyébként csak úgy megnyugtatásodként közlöm, hogy nagyon vigyázok, mert idős, veszélyeztetett nagyszüleimmel élek együtt plusz a covid-osztályon dolgozó édesanyámmal se akarok kibaszni. Betartom a maszkviselést, fertőtlenítek stb. Alig járok ki itthonról, (a lecsökkentett munkám is így végzem) ha elmegyek se szórakozásból, csak ha muszáj.

Nem kéne előítéleteskedni...

6. voltam.

2020. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Postakész boritekot es belyeget is lehet vasarolni a neten, levelszekrenybe behelyezed ennyi. Ezen felul amit irtak, e-mail, sms.

Nalunk a kezbesitok is szoktak behozni ugyfelektol atvett levelet, adnak nekik penzt, hogy adjak fel. Persze ez az idosebb, normalisabb ugyfelkor, ahol kialakult pozitiv kapcsolat a kezbesito es ugyfel kozott.

2020. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#13 otthoni munkavégzés van, mégis egyre többen elkapják (nyilván nem munkahelyen).

#15 de pont te is megerősíted, alig mész ki otthonról, csak ha muszáj. na én is ezt próbálnám csinálni, a csekkjeimet pont ezért netbankon keresztül fizetem.

az értelmes válaszokat köszönöm.

2020. dec. 17. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!