Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érezte így magát...

Más is érezte így magát huszonévesen?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, jelenleg okj szakmát tanulok, ez az utolsó évem. Rengeteget rágódok azon, hogy nincs munkahelyem, nem dolgozok, nincs semmi pénzem.

Itthon azt mondják, hogy nyugodjak meg, most amúgy is nehezebb elhelyezkedni, még fiatal vagyok. Itthon természetesen segítek amiben csak tudok, egy kezdetleges vállalkozásban is segítek, de ebből még nincs bevétel.


Szerintetek is meg kellene nyugodnom, felesleges ezen idegeskednem?

Ha másnak is volt hasonló időszaka és megosztaná velem itt vagy privátban a tapasztalatait, véleményét, azt nagyon megköszönném.



2020. dec. 23. 01:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én csak a fogtechnikát tudom biztosra mondani, azokban a körökben mozgok, de valószinű a többi OKJ-s képzésre is vonatkozik. Nálunk nem volt fizetés, inkább nekünk kellett a gyakorlati helynek fizetni hogy oktassanak minket. Max ösztöndíjat kaptunk. Mondjuk most az egész rendszert átalakították, nagyon arra mennek hogy központosítsák a rendszert, és hogy a kisvállalkozók ne a tanulókon nyerészkedjenek.
2020. dec. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt rakták még ki szeptemberben a csoportunkba:

[link]

Elvileg a 5-6 éves érettségivel végződő szakmákra érvényes, és az érettségire alapulóakra.

2020. dec. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj neki, hogy el vagy tartva, és van lehetőséged tanulni. Cserelnek veled. 16 éves korom óta robotolok, hogy ne haljak ehen.
2020. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szakmával elég nagy eséllyel milliókat fogsz keresni, szóval jó esélyeid vannak
2020. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!