Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok,...

Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok, ha egy perverz követni kezd titeket?

Figyelt kérdés

Épp az Interspar női wc-jében próbálom kiheverni, hogy random elkezdett követni valami perverz a parkolóban az előbb. Nem ez az első. Vajon ilyenkor célszerű lehet gázspray használata, vagy az csak nagyon vészes esetekre vonatkozik?

Ti mit csináltok ilyenkor?


2021. jan. 11. 09:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%

Elöször is honnan tudod, hogy TÉGED követett bárki is egy nyilvános parkolóban.

Másodszor miböl gondolod, hogy perverz az illetö? (Tudod egyáltalán, mint jelent ez a szó???)

Harmadszor a gázspray használata nem megengedett, téged megbüntethentek emiatt, föleg, ha kiderül, hogy az illetö csak éppen arra járt.


Ha meg tényleg biztos vagy a dologban, akkor a rendörséget hívd fel

2021. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Velem még nem volt ilyen eset, de például bemennék a legközelebbi boltba, és jelezném az eladónak mi a helyzet, és hívnék valakit, hogy kísérjen haza.
2021. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Szerintem elég feltűnő, ha nincsenek emberek a közelben, jön veled szembe és mikor elhaladtok egymás mellett, megfordul és a hátad mögé lép. Aztán jön utánad.
2021. jan. 11. 09:29
 4/33 A kérdező kommentje:
Azért még én is meg tudom különböztetni a feltűnési viszketegséget és a valódi esetet, kérlek titeket. Nem az a problémám, hogy “rám nézett 3 méter távolról, biztosan az jár a fejében”, hanem hogy konkrétan követni kezdett. Nem ismerem, sosem láttam ezelőtt, a rendőrséget nem fogom kihívni. De látszott rajta, hogy hibbant.
2021. jan. 11. 09:32
 5/33 anonim ***** válasza:
33%
Honnan tudod, hogy perverz? Lehet, hogy csak ki akart rabolni.
2021. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%
Visszakövetem
2021. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nincsen nálam semmi érték. Vagy a 34-es kabátomat akarhatta ellopni? A telefonom van nálam egyedül, az a zsebemben volt.
2021. jan. 11. 09:36
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Felhívok valakit, hogy tudnánk-e találkozni, közbe bemegyek valahova, ahol biztosan nem próbálkozhat be semmivel. Sajnos velem is volt már ilyen, én is a mosdóban dekkoltam negyedórát, mire kijöttem és hál'isten eltűnt.
2021. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
Értesíted a rendörséget!
2021. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%
a rendőrséget nem fogom kihívni - az egyedül megoldást kizárod, akkor mit akarsz????
2021. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!