Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok,...

Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok, ha egy perverz követni kezd titeket?

Figyelt kérdés

Épp az Interspar női wc-jében próbálom kiheverni, hogy random elkezdett követni valami perverz a parkolóban az előbb. Nem ez az első. Vajon ilyenkor célszerű lehet gázspray használata, vagy az csak nagyon vészes esetekre vonatkozik?

Ti mit csináltok ilyenkor?


2021. jan. 11. 09:23
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Mire kijöttem az üzletből, már ghostingolt a nyomorult, természetesen. Ha kihívtam volna a rendőrséget, még én kaptam volna bírságot a nyakamba, hogy minek telefonbetyárkodom, vagy utána sem vennének komolyan, ha rosszabb helyzetben keresném őket. Biztosan osztoznának a rendőrt kihívó kommentelők a bírságomban/szégyenemben...

Mindenképpen be fogok szerezni egy paprikaspray-t, köszönöm a tippet. Inkább ez, minthogy megfogdossanak/erőszakoljanak egy szerencsétlenebb pillanatban.😕

Nagyon elszomorító, amit a #18-as válaszoló ír, de borzasztóan igaza van.

2021. jan. 11. 10:38
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer barátnőm is mesélte, hogy este volt már, hazafelé tartott, mikor észrevette, hogy elkezdik követni. Szerencsére nem volt messze a házától akkor, hazáig futott, nem lett gond. Nem játék az ilyesmi, bárkivel bármikor megtörténhet, és nem lehet az ilyesmit az üldözési mániára fogni. Engem egyébként a szüleim még középiskolában sem engedtek sötétben egyedül mászkálni. Mikor zenekarra jártam, és a próbáknak este 7-kor volt vége (amikor téli időszakban már tök sötét van), és akármennyi idős voltam, valamelyik szülőm vagy a bátyám eljött elém, nehogy baj legyen, amíg hazaérek.
2021. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
23%
Farkasszemet nézek vele és várom, hogy megmukkanjon a gyáva férge. Eddig bejött
2021. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jártam így Miskolcon. Nem tudom perverz volt e,nem is érdekelt,de követett és egyre közelebb jött. Bevártam és amikor utolért lefújtam gázsprayvel.A bátyám rendőr,tőle kaptam. Aztán elfutottam,ő meg ott ordibált. Ilyen esetben nem érdekelnek a következmények,okok,hogy miért jött utánam,ha tudom,megvédem magam.
2021. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
86%

Kerdezo hordjon magaval gszsprejt,impregnalosprayt(srosen mergezo,bantja a azemet),csotanyirto spret,20%-os ecet spret.

Legyen sokkolo,vascso,snitzer is . Helyzetvvalogstja,mi legyen epp kezben.


A buntivel ne torodj. Ha az eletedet veded,nem szamit. Meg a rendor akkor se jon ki idoben,ha te hivnad. Gyakorlatilag nem kapsz buntetest.



Ha a kovetonek egy sokkolot bekapcsoltal volna,rogton eszebe jutott volna,h nem is arra ‘kell’ mennie.


Csak magadra szamithatsz,ha egyedul vagy. Amikor mar elertel mondjum egy boltot,akkor bennt kerhetsz segitseget.


A rendorok tenyleg nem foglalkoznak ilyenekkel. Nalunk is volt ilyesmi .

2021. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%
Ne higgyetek #1-nek, megengedett a gázspray, nekem is van, legálisan vettem, csak még nem használtam.
2021. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

#1-es nagyon humoros amúgy. Majd így valaki mögém settenkedik, hogy meggyalázzon és azzal leszek elfoglalva, hogy az illető személyleírása beleillik-e a “perverz” lexikoni definíciójába. (Mintha nem lenne perverz az, aki arra izgul, hogy fiatal lányokat követ, meg alkalom adtám megerőszakoljon...)

Meg majd így nem védem meg magam, mert “paprikaspray-t használni bűncselekmény, de nekimenni egy védtelen lánynak nem az”. Nem is értem az ilyet, hol él...

2021. jan. 11. 12:53
 28/33 anonim ***** válasza:
66%
Mert szerintem ő is egyike az ilyeneknek.
2021. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%
28: Vagy csak az a fajta suttyó, aki az utcán utánafütyörészik a csajoknak, meg szexista beszólásokat tesz.
2021. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Ja, hogy miért nem veszik bóknak, ha utánuk kiált, hogy “de kiny*lnálak”. :))))))
2021. jan. 11. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!