Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok,...

Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok, ha egy perverz követni kezd titeket?

Figyelt kérdés

Épp az Interspar női wc-jében próbálom kiheverni, hogy random elkezdett követni valami perverz a parkolóban az előbb. Nem ez az első. Vajon ilyenkor célszerű lehet gázspray használata, vagy az csak nagyon vészes esetekre vonatkozik?

Ti mit csináltok ilyenkor?


2021. jan. 11. 09:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a húgom 15 éves volt, havonta 4-5x is felhívott hogy férfiak követik, és menjek érte. Nem sokan szoktak az házunk felé menni miután leszálnak a buszról, de akik felénk mennek gyakran 3-4 tömbnyit is szoktak menni míg lekanyarodnak, hisz arra fele vannak a családi házak. Ez nagyon előhozta a húgom paranoiáját, sokszor mondta is, hogy ha nálam idősebb férfit lát feléje sietni, akkor egyből hív. És sajnos az sem segített, hogy viszonylag lassú tempóban járt hazafelé, ezért ki akarták kerülni az emberek. Azonban tény, hogy volt összesen 2 eset, ami valóban fenyegetés volt rá nézve, és szerencséje volt hogy hívott, de ők már közeledve is mindenféle gusztustalan sz3xuális megjegyzést tettek neki.


Ennek sajnos rám is volt hatása. Amikor leszállok a buszról, és látom hogy előttem a házam irányába megy egy fiatalabb lány, sokszor elfog egy rossz érzés. Többnyire normálisak, tudják hogy nem akarok tőlük semmit, de ha esetleg (nem szokásuk) megváltoztatják a tempójukat, egy 12 perccel hosszabb úton megyek hazafelé. Alig várom hogy home officeban dolgozzak, az ilyesmi sok stresszt tud okozni, még ha nagyon nagyon ritka is. (1x történt meg)

Sajnos ez a szituáció mindkét nemnek elég kellemetlen...

2021. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért elég egyértelmű különbség van aközött, hogy valaki ugyanarra megy, meg aközött, hogy valaki folyamatosan követ és illetlenül közel megy, nem nagyon lehet összetéveszteni a kettőt. Ráadásul ha valaki túl közel jön az már önmagában indokolja a gázsprayzést vagy egy jól irányzott leütést, mivel egyértelmű az ártó szándék.
2021. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Szerintem megvannak a trükkjeik ehhez. Én már olyat is láttam, hogy rá lett hívva a rendőr egyre, a támadó meg bevetődött a legközelebbi boltba és mikor szembesítették, fogadkozott, hogy “Ő csak egy ártalmatlan vásárló. Mi a probléma, biztos urak?” A rendőrök meg csak annyit mondtak, hogy ha még egyszer meglátjuk őt, hívjuk ki őket újra...

Arról nem is beszélve, hogy fél óra alatt jöttek ki, mikor 4-5 házszámmal voltak arrébb.

De ha bárki is levert volna egy istenes pofont a csávónak, na, az benn töltötte volna az éjszakát az örsön.😕

2021. jan. 11. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!