Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok,...

Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok, ha egy perverz követni kezd titeket?

Figyelt kérdés

Épp az Interspar női wc-jében próbálom kiheverni, hogy random elkezdett követni valami perverz a parkolóban az előbb. Nem ez az első. Vajon ilyenkor célszerű lehet gázspray használata, vagy az csak nagyon vészes esetekre vonatkozik?

Ti mit csináltok ilyenkor?


2021. jan. 11. 09:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%

Csak poénkodjatok, meg hitetlenkedjetek, de rengeteg nőt rabolnak el, még ha a kis világotokban ez nem lehetséges is.

Engem egyszer követtek csak, de szerencsére közel laktam, úgyhogy futottam hazáig. Viszont ha így parkolóban veszed észre, ne érezd cikinek, simán szólj az eladóknak, vagy bárkinek, hogy kísérjen el a kocsihoz. Jobb félni, mint megijedni.

2021. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszi a használható tippeket!

A rendőrséget nem szívesen hívnám ki, szerintem ezek a férgek félnek tőlük, lehet, hogy már fel is szívódott. Nem akarom, hogy még engem büntessenek meg “téves riasztásért”. Azért nyitva tartom a szememet.😒

2021. jan. 11. 09:43
 13/33 A kérdező kommentje:
Mire kiérnek, vagy 20 perc, addig simán elszalad innen...
2021. jan. 11. 09:44
 14/33 A kérdező kommentje:
Mondjuk kíváncsi vagyok, akiket megerőszakolnak és így kezdődik a sztori, csak szerencsétlenebb esetben éjszaka, azoknak is tudnátok-e olyat mondani, hogy “na, visszakövetted?”
2021. jan. 11. 09:45
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray használata nem megengedet... Hm. Ha engem mondjuk az utcán tegyük fel követne aztán ne adj isten meg is támadna, ugy fújnám pofán az illetőt mint a fene. Inkább fizetek büntetést minthogy megerőszakoljon vagy elraboljon. De biztos 1es, téged ha megtámadta valaki akkor is úgy lennél vele,hogy jaj nem fújom le, nehogy megbüntessenek. Vagy mondanád, hogy elnézést uram elengedne a szorításból kérem? Szeretném felhíni a rendőrséget...
2021. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Én lefújnám. Sima sprével is. Önvédelem.
2021. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól tudom, bizonyos fajta paprikaspray már megengedett.
2021. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%

A rendorok amugy sem csinalnak semmit. Semmit. Engem majdnem el is kapott egy ilyen orjongo drogos az utcan, halalra remultem. Konkretan engem nezett ki maganak, mert soha senkibe nem kotottek bele, egyetlen egyszer a parom elore ment az esti kutyasetanal, ameg en zartam a lakast a masik kutyaval es ellenkezo iranyba indultam el utanuk, azt hittem arra mennek, amerre szoktunk, de aznap este veletlenul a masik iranyba mentek. Ezt biztosan kifigyeltek, mert amugyis mindig figyelgettek minket. Az utca sarkahoz erve meg eppen idoben fordultam meg, amikor szembeallt velem a tamadom, mert a karomat majdnem elkapta. Gyilkosaggal fenyegetett, felgyujtassal, kozben minden szajhanak elhordott es jott utanam hadonaszva. Felgyorsitottam, elkezdett szaladni. Szerencsere a tarsashaz kb. 100 meterre sem volt, igy berontottam, szegeny kutyat felvonszoltam a lepcson es bezarkoztam. Orakig sirtam es remegtem. A rendorkapitanysag egy sarokkal lejjebb volt, en beszelni sem tudtam, a parom hivta fel oket. Kb. egy ora mulva jott a jaror kocsi. Az ablakbol neztuk, ahogyan elmennek az elkoveto es a bandaja mellett KETTOSZOR, a kocsiban az anyosulesen ulo rendor telefonozott. Pontos szemelyleirast adtam az arctol kezdve a ruhan at a cipojeig, meg azt is elmondtam hol vannak eppen es elmentek mellettuk. Utana annyit mondtak, hogy tegyek feljelentest ismeretlen tettes ellen es majd lesz valami vagy nem... :( Tobb hasonlo is tortent mar velem, hogy kovetni kezdtek, altalaban ha eljatszottam, hogy telefonalok, akkor megfordultak es elhuztak, de ez az ember szarra vert volna, ha nem veszem komolyan, az biztos. Lattam a szemeben, a mai napig megborzongok.

A III. keruleti rendorkapitanysag volt egyebkent, Obudan a Timar utcaban. Na, rajuk soha ne szamits, mert nem tesznek szart sem.

Ilyenkor a legjobb ha felhivsz valakit es hangosan telefonalsz, mondd a telefonba, hogy "Igen, most erek ide mindjart, jajj, ne haragudj, te mar ott varsz ram?" magabiztosnak tunj es a legkozelebbi helyre azonnal berohansz, ha nem fordul vissza az, aki kovet. Utana gyozodj meg rola, hogy mar nincs ott es egy teljesen masik iranyba indulj el hazafele, lehetoleg jarmuvel (kocsi, tomegkozlekedes, bicikli, stb.). Tomegben, jarmuvon a legegyszerubb ezeket lerazni. Az sem ciki tenyleg, ha megkersz valakit, hogy kiserjen el egy darabig, biztosan akad segito szandeku ember.

2021. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
18: Meg bizony olyan is van, hogy a rendőrök le vannak paktálva a huligánokkal, vagy meg vannak általuk vesztegetve.
2021. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Minket egyszer követett egy ilyen. Én ovis voltam, édesanyám egy szánkón húzott egy szép havas - jesszus, valaha volt hó! - helyen.


Amikor először feltűnt a fickó, akkor csak azt hittük, ő is erre jön. Hajléktalannak nézett ki, ápolatlan és rongyos volt. Egyre gyorsabban közelített, és nem úgy nézett ki, mint aki csak egy kis aprót kér.


Mi is egyre gyorsabban haladtunk, egy domb felé vettük az irányt, ahol sokan szánkóznak. De utolért minket, mielőtt bárki észrevett volna minket.


Édesanyám ekkor mondta, hogy szálljak le a szánkóról. Régi darab volt, erős vas lábakkal és vastag lécekkel. Felkapta, lendítésre készen, és rákiáltott a férfira, hogy takarodjon. Nyoma sem volt határozatlanságnak.


Szerencsére a palinak is feltűnt, hogy nem babra megy a játék, el is hordta magát.


Délután videohívásban beszélgettem a nagymamámmal, és csillogó szemmel meséltem, hogy "Anya úgy fogta a szánkót, mint a baseball-ütőőőt...!"

Nagyon hősiesnek, bátornak és nagyszerűnek tartottam, és tartom a mai napig is :)

2021. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!