Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem én ezt. Mindenki...

Nem értem én ezt. Mindenki rémálomnak tartja azt az életet, amit én élek. De nekem ez elég, és jól érzem magam. Most mindenki maximalista, vagy én vagyok ennyire sivár?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 09:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Így nem lehet élni hosszú távon. Mindig mástól függni. Aztán ha megunnak, akkor mi lesz veled? 30 felé már jó lenne önállónak lenni.

Kezelni kéne a depressziódat. Addig nem fogsz tudni normálisan dolgozni, amíg ennyire beteg vagy.

Az hogy valaki nem depressziós és normálisan dolgozik még nem jelenti azt, hogy állandóan zsizsegnie kell és nem lehet otthon nyugiban :)

2021. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11 Én igazából reménykedem a lehetetlenben, hogy hamarosan természetes halált halok.


Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy ennyire lehúzó a hangulatom, de ez van...

2021. jan. 26. 12:39
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Jájjj, neked tényleg segítség kell.

Remélem, jobban leszel.

2021. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy depressziós alkoholista életmód ne lenne rémálom?
2021. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Én megértelek, én is így töltöm a szabadidőmet, xbox, olvasás, rajzolás. Depressziós is vagyok, de azzal együtt lehet élni. Dolgoznod viszont kéne, már csak azért is, hogy ne szorulj másokra. Nekem az visz rendszert a napjaimba és megvan a kényszerszocializációm is vele. Persze szerencsére szeretem a munkámat, és kreatív terület. Hiába vagy introvertált, ki kell menni néha a friss levegőre is, futni, edzeni, elsétálni munkába, ezek nélkül nagyon be lehet fordulni.
2021. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát depressziós vagy, ahhoz hű életét élsz. Persze hogy sivár az életed. Nyílvánvaló. Olvasd vissza magadat. Fura hogy ezt nem látod.


Nem hinném, hogy a kijelentéseid után tényleg jól érzed magad. A jó szó talán az, hogy kényelmesen, mert megszoktad.

2021. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi ebben a angy szám, én ugyanígy élek, mégse gondolom különlegesnek vagy bárminek, nekem jó.
2021. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Ha dolgoznál és el tudnád magad tartani, na meg nem akarnál napi 24-ben a 4 fal között lenni magadba fordulva, akkor nem lenne gond hogy szeretsz pc játékokkal játszani stb. Én csak azt nem értem, már ne haragudj, hogy hogyan tudtál így kifogni magadnak egy leírás alapján értelmes pasit, aki szöges ellentéted. A 4 fal között ismerted meg vagy akkor még eljártál ide-oda?! Ha igen azóta mi történt? Amúgy nyilvánvaló hogy depressziós vagy, csak tudod ez egy ördögi kör. Gondolom azért lettél depis mert ilyen életmódot folytatsz, vagy pedig azért élsz így mert depis vagy. Neked pszichiáter kell vagy más orvos, nem értek ehhez sajnos de hosszútávon így nem lehet élni valóban. Ez neked sem jó, ha abban reménykedsz hogy természetes úton meghalsz. Csak ezzel nyugtatod magad, hogy ez így jó. Sajnálom az ilyen embereket őszintén, de tényleg keress fel egy szakembert, vagy nem tudom szedsz-e antidepresszánsokat, de ez így tényleg nem jó, ezt kezeltetnj kéne és utána talpra állnod, sőt a saját lábadra állni. Ez kihozhatna a depresszióból. Egy normális állás és életszemlélet, zéró depresszióval ha te a szabadidődet továbbra is otthon töltöd inkább az normális, introvált ember vagy, van ilyen, hogy szívesebben vagy egyedül. Én hiszem, hogy ez a problémád és hogy nem reménytelen de nem értem, hogy ha van egy szerető párod és családod akik eltartanak, akkor miért nem próbálnak meg neked ténylegesen segíteni, kezelni a probléma gyökerét.
2021. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A párom tényleg a 4 fal közt ismertem meg. Interneten, ugye. Viszont már jóval előtte feküdtem bent pszichiátrián többször is, ott bent voltam terápiákon (sajnos csoportos volt csak, az nekem ugye sz*rt sem ér), viszont jártam pszichológushoz, pszichiáterhez is, és jelenleg is szedek gyógyszereket... mikor dolgoztam, akkor még ennél is fo*sabbul éreztem magam, mint most. Már nem tudom mi segítene. A kapcsolatunk elején többet mozdultam ki, de akkor is úgy érzem a gyógyszer segített, de már nem azt szedem, mert letiltottak róla.
2021. febr. 9. 15:05
 20/21 anonim válasza:
És a párod ezt hogy kezeli/viseli el? Nem zavarja a te életmódot illetve problémáid? Ő dolgozik? Veled él?
2021. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!