Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fogják egyesek a gyerekk...

Miért fogják egyesek a gyerekkorukra, a szüleikre, a génjeikre és lényegében bármire, hogy nem vitték az életben semmire és még azt sem voltak képesek megcsinálni, ami egyáltalán nem függvénye ezeknek a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Miért jó a sorsban hinni?
2021. jan. 28. 10:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szun Ce hadviselés törvényei művet erdemes elolvasni nagyszeru filozofiai mu midenapjainkhoz..
2021. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem diszlexiaskent van 2000 konyvem egy szobam azzal van telle.. masik Spinglertol Nyugat alkonya.. amit ajánlanék mi is az ami vg unk napjaink ilyene teszi
2021. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Bünbakot mindig egyszerübb találni mint megoldást.
2021. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kosz majd nyelvizsgan megmondom vizsgabiztosnak
2021. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
EGYEBKENT MILYEN ERDEKES DIPLOMA MENTES JEGYEBEN HANY ALLAMVIZSGASNAK engedtek el nyelvizsga követelményét
2021. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
97%

Egy skizofrén alkoholista anyámat verő apával nőttem fel,majd 7 éves koromban elváltak. 10éves voltam,amikor öngyilkos lett a rákos nője halála miatt. A nője gyerekeivel jobban foglalkozott,mint velem abban a 10 évben.

Most letettem az érettségit,grafikus OKJ vizsgát és most 5éves grafikus mesterképzésen járok egyetemre.Családi vállalkozásban van boltunk és megterveztem a bolt külsejét,tábláit,meg most suli mellett besegítek termékcímkéket készíteni..stb Miután elvégeztem a képzést,megcsinálom a rajz tanár képzést aztán valahol elhelyezkedek. Tervezek ezután összeköltözni párommal Budapesten.

Igen,a gyerekkori traumák ellenére ezt megcsináltam,de emellett bipoláris zavarom van. Van amikor nagyon nem érdekel hogyan teljesítek egyrészt,mert sokat várok el magamtól és besokallok,másrészt olyan szélsőséges szorongást és szomorúságot érzek (a betegség miatt),hogy egyszerűen nem megy ÉS EZ A GÉNEK MIATT VAN.


20/L

2021. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!