Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1 ember vagy 100 kutya? (a...

1 ember vagy 100 kutya? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket, hogy jelen korunkban mennyire megnőtt az állatok eszmei értéke, amivel egyet értek. Ám ebből következik a kérdés. Az egyik süllyedő hajón 100 kutya van, a másikon 1 ember. Melyiket választanátok kimentésre? (csak egyet lehet) Úgy gondolom, hogy 50 évvel ezelőtt ez nem volt kérdés mert a válasz egyértelmű volt. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, semmilyen vitát nem akarok ezzel generálni, kérem a válaszolókat, ők is vegyék ezt figyelembe, tartsuk tiszteletben a másik véleményét!

2021. febr. 1. 12:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
50%
Az ember akkor is ember és hasonló válaszolók ezt kifejtenék? Mintha azt sugallja, hogy egy ember végtelenszer többet ér mint a többi állat.
2021. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
39%
Remélem kutyákkal fogtok összeházasodni is
2021. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
31-es, a már a kérdés is arról szól, hogy ki melyiket mentené meg, azaz melyiket életet tartja fontosabnak. Nyilván, aki az embert mentené meg, az ember életét fontosabbnak tartja (én is azon az oldalon vagyok), de ez nem azt jelenti, hogy az állat élete jelentéktelen, vagy hogy nem szeretjük.
2021. febr. 1. 20:43
 34/39 anonim ***** válasza:
43%
Én egyértelműen a kutyákat. Imádom őket, míg az emberek többségét utálom. De ha 1 kutya 1 ember közül kéne választani akkor is a kutyát választanám, sőt ha 1 kutya vagy 100 ember között akkor is a kutyát, soha nem tudnék ártani egy kutyának az embereket viszont nem sajnálnám ez van, bocsi.
2021. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy se arról vagyok híres hogy segítek az embereken, próbálok kerülni minden ilyesmi helyzetet...
2021. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
49%

32

Aludtál te már kutyával? Vagy többel? Most hanyagoljunk mindenfajta szexualitást. Annál megnyugtatóbb dolog nem létezik számomra.

2021. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
17%

#23


Hát akkor én már rég a börtönben ülhetnék mert láttam már több balesetet ahol megkellett volna állnom de nem álltam meg 🙃

2021. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

#32


Én ha lehetne lehet összeházasodnék vele ja meg ha nem lány lenne 😁

2021. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
34%
Úgy van lelehet pontozni, de attól még nem fogok senkin segíteni ahogy eddig sem tettem 🙃
2021. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!