Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért támogatjuk több tízmilli...

Miért támogatjuk több tízmillió forinttal a genetikai betegek gyerekeket?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyet olvasok, hogy pénzgyűjtést szerveznek bizonyos genetikai betegségekkel rendelkező gyerekeknek, ahol irreális összegeket várnak el adomány formájában. Jó, sokszor össze is kaparják az pénzt, tehát nem irreális. De nem lenne okosabb döntés abból az összegből megmenteni 100 beteg gyereket, mintsem egyet, akinek mellesleg sosem lesz normális élete?
2021. febr. 2. 13:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem röviden egyszerű: Jót tenni jó, megtehetném én is rengeteg mindent támogatnák, akár anyagi oldalról.
2021. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán látni ilyen kérdezőt, aki ennyire nyitott az ellentétes álláspontú válaszolókkal, köszönjük!
2021. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, a hozzáállásod emlékeztet Sztálin egyik vélt mondására, miszerint egy ember halála tragédia, több ember halála pedig statisztika. Undorító hozzáállás, de sajnos a tiéd is hasonló.


Ahogy fentebb valaki írta, az élet, főleg a szeretteink élete, megfizethetetlen.


És ezt úgy írom, hogy én sem vagyok teljesen egészséges. Egyáltalán nem vagyok az.


F

2021. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!