Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Sebestyén...

Mi a véleményetek Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés
Mindig is megvolt a maga stílusa, ami valakinek vagy bejön, vagy nem, ez tény. Én régebben viszonylag bírtam, de szerintem már átesett a ló túloldalára. Csak azt látom az emberben, hogy iszonyatosan egoista, mindenkit lenéz, hobbija, hogy másokat megalázzon. Pedig tehetségesnek gondolom abban, amit csinál, ért hozzá, semmi kétség, de a személyisége borzalmas lett. Ha ezen csiszolna, szerethetőbb ember lehetne.
2021. febr. 8. 06:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
trash celeb
2021. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
A balázsshow miatt ment a levesbe.
2021. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Én 1x találkoztam vele személyesen egy munka kapcsán, akkor normális, kedves és közvetlen volt.


A rádiós műsoraikat nem szeretem (egyiket sem), ott néha valóban ellenszenves tud lenni. Nem kedvelem különösebben, ahogy a Bochorékat sem, így szinte sosem hallgatok rádiót.

2021. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy tényleg ilyen, vagy azért csinálja, mert a műsoraira vevő rétegnek erre van igénye. (Élőben állítólag Pákó se ez az ostoba paprikajancsi.)
2021. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember, akinek jó beszélőkéje van, valamilyen szinten művelt, tud szájkaratézni másokkal. De a stílusától engem a hideg ráz. Tipikusan az az ember, aki attól hiszi nagynak magát, hogy mindenki mást bicskanyitogató módon aláz. Nagyképű bunkó, szexista is... ha valaki még őt alázza ugyanúgy, akkor meg kikerekedett szemekkel néz, hogy ezt hogy merik.
2021. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulatú, gúnyolódó tahó.
2021. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Szerinte ő maga legtökéletesebb menő tsávó, és mindenki más egy nagy h*e, és ha ezt észreveszi, akkor kilépteti a porondra, csakhogy élvezettel kiröhöghesse.

Erre mondják, hogy "Más pokla a te paradicsomod".

2021. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer találkoztam vele személyesen, akkor teljesen normális volt és szimpatikusan viselkedett. Rádiót nem hallgatok, de a tv műsorait nagyrészt szerettem.
2021. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Azért ahogy látom, a legtöbben negatív véleménnyel vannak róla. Vajon őt ez nem zavarja? Mármint úgy értem, biztosan látja interneten vagy akárhol, hogy az emberek mennyire szeretik vagy mennyire nem, és mivel ilyen sokan nem szeretik, (nem pont itt, hanem bárhol, mert nyilván ezt nem olvassa) csak észreveszi, hogy valamit akkor nem csinál jól.
2021. febr. 9. 13:51
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem. Schobert Norbit se zavarja. A negatív reklám is reklám.
2021. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!