Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Sebestyén...

Mi a véleményetek Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés
Mindig is megvolt a maga stílusa, ami valakinek vagy bejön, vagy nem, ez tény. Én régebben viszonylag bírtam, de szerintem már átesett a ló túloldalára. Csak azt látom az emberben, hogy iszonyatosan egoista, mindenkit lenéz, hobbija, hogy másokat megalázzon. Pedig tehetségesnek gondolom abban, amit csinál, ért hozzá, semmi kétség, de a személyisége borzalmas lett. Ha ezen csiszolna, szerethetőbb ember lehetne.
2021. febr. 8. 06:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem. Schobert Norbit se zavarja. A negatív reklám is reklám."


Ez mondjuk igaz... De Norbit én mondjuk ostobább embernek gondolom Balázsnál. Egy értelmesebb embert azért csak zavar, ha negatív véleménnyel vannak róla az emberek. Bár lehet, hogy nagyon rosszul gondolom :D

2021. febr. 9. 15:26
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
S. Balázs nem hülye, hanem szimplán gonosz és rosszindulatú.
2021. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Sebestély sztem van olyan szinten hiú, hogy zavarja a kritika, de van olyan szinten nagyképű, hogy azt higgye, hogy aki kritizálja, az csak irigy, rosszindulatú és hülye. Így meg nem fog változtatni a viselkedésén. És azért még így is elég sok agyatlan fanja van, főleg hímsoviniszta férfiak, akiknél szintén a másik fikázása a fő humorforrás.
2021. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#23

Igazad lehet, szerintem jól látod. Azért ez elég szomorú.

2021. febr. 10. 06:29
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Kisstílű, kárörvendő ripacs.
2021. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!