Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyan tovább?

Mit csináljak, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, gyárban melózom, de kezdem unni. Nem a fizetéssel van a baj, hanem a munka monoton, és a munkatársak nem normálisak. Szívesen tanulnék, van megtakarításom (kb. 4 millió), de nem igazán tudom, milyen irányba induljak. Informatika érdekel, de matekból süket vagyok, számítógépet szeretek és tudok szerelni, de nem találtam képzést. Ha csak infóból leérettségizem, azzal el lehetne helyezkedni szerelőnek? PLC programozást is tanultam, az is bejött, de mielőtt még belemélyültem volna, a sulit otthagytam, így nem tudom, mennyire menne vagy mennyire szeretném tanulni. Érettségim van. Mit tanácsoltok?

2021. febr. 21. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudok tanácsot adni pont 4 milláért! Na mit szólsz cimbi?
2021. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
túl drága
2021. febr. 21. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ez csak a nettó ár! :))))))))))))
2021. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mennyi lenne a bruttó?
2021. febr. 21. 15:14
 5/8 A kérdező kommentje:
ha a nettót nem számolod bele. úgy talán megéri.
2021. febr. 21. 15:15
 6/8 A kérdező kommentje:
ennyire magasra csak nem dobtam fel a labdát :)
2021. febr. 21. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném a helyedben, hogy összeírnám mi érdekel, miben vagyok jó, mit csinálnék szívesen és utána ennek megfelelően nézelődnék munka iránt.
2021. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen menj el elektro technikus képzésre . Ha azzal sikerül elhelyezkedned jól fogsz keresni. Egyébként infó van benne , programozás alapszhinte(plc vagy nyák) és persze villamosságtan. A matek nem vészes , menni fog az tuti. Ezzel a szakmával nagyon sok lehetőség eléd fog tárulni , érdemes megcsinálni.
2021. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!