Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen ha valaki nő létére...

Szégyen ha valaki nő létére nem tud főzni?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozom és

Megtehetem ,h minden nap házhoz rendelek sőt ez néha olcsóbb mint a főzés.

Se időm se emergiám hozzá..

Illetve nem is érdekel és ezt a párom elfogadja.

28 éves vagyok.



2021. febr. 26. 09:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem érthetsz mindenhez, ez nem szégyen! Én például múltkor vettem egy pulóvert, - mert nem tudok kötni, pedig állítólag tényleg nem bonyolult - , és nem szégyellem magam miatta.
2021. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%
Azért ez a covid is megmutatta, h.bármi megtörténhet. Én pl.megtanultam egy alapkenyeret megsütni. Nem volt itthon egyszer és este 20 jöttünk rá, h.hoppá, nincs kenyér és már nem tudtunk boltba mennia tilalom miatt. Akkor az elèg rosszul esett..
2021. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Nyilván ha egyszer lesz családom , akkor majd változnak a dolgok. Bármikor meg lehet tanulni főzni, mint ahogy meg lehet tanulni nyelveket beszélni vagy vezetni..

Most engem ez nem érdekel illetve nem vagyok rákényszerülve, h ezzel töltsem az estéimet.

Egyébként csak az idősebb korosztály /rokonok szólogatnak be..

Ilyen alapon én meg lenézhetném azt aki nem jár edzésre vagy nem karrierista.

2021. febr. 26. 10:50
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Szerény véleményem szerint nemtől függetlenül legalább alap dolgokat illik hogy képes legyen elvégezni a konyhában az ember. Bármikor kerülhet olyan helyzetbe valaki hogy épp főznie kell, és a szégyen ugyan erős szó rá, de azért ciki ha egyszer csak rádöbben az ember hogy még a tésztafőzés is kifog rajta.
2021. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

A főzés alatt nem rántotta készítésre gondoltam.Nyilván mennek az ilyen úgymond alapdolgok.

Én a 3 fogásos menükre gondolok....

Tehát akkor a kérdésemet javítanom kéne. Szégyen-e ha valaki nő létére nem konyhatünder?"

2021. febr. 26. 11:04
 16/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2021. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
59%
nekem nagyon úgy tűnik, hogy te annak érzed, ha itt ilyen kétségbeesett módon próbálsz önigazolást nyerni
2021. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

Elég szánalmas ha valaki a 21.században ennek még jelentőséget tulajdonit.

A nők már nem házi cselédek. Bár vannak, akik ezt önként vállalják.

2021. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem szégyen egyik nemnek sem.
2021. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Nem az. Szerintem valaki vagy tudjon főzni magára, vagy legyen elég pénze ahhoz, hogy ne kelljen neki főznie. Ez a két opció van :D Ha nem hal éhen, akkor nem gáz.


Nyilván praktikus, ha valaki tud főzni, viszont alap kaják elkészítéséhez nem kell főzőtudás egyáltalán (szendvicsek, saláták, párolt vagy rántott cuccok stb)

2021. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!