Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen ha valaki nő létére...

Szégyen ha valaki nő létére nem tud főzni?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozom és

Megtehetem ,h minden nap házhoz rendelek sőt ez néha olcsóbb mint a főzés.

Se időm se emergiám hozzá..

Illetve nem is érdekel és ezt a párom elfogadja.

28 éves vagyok.



2021. febr. 26. 09:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
38%
Én nem csinálok soha 3 fogásos menüt.de azért egy húsleves,vagy pörkölt vagy rakot krumpli,vagy egy tepsis étel .nálam még az egyszerű ételek közt van .
2021. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek a 20-assal, az élet tud annyira zsúfolt lenni, hogy valami már ne férjen bele, pl főzés, erre vannak az éttermek. Ha azért nincs időd főzni tanulni, mert karrierista vagy, akkor következésképpen anyagilag nem probléma igénybe venni az éttermek szolgáltatásait.


Mindenesetre jóval kevésbé tartom szégyennek ha egy nő nem tud főzni, és ezt vállalja, mint azt, aki azt hiszi és terjeszti magáról, hogy tud, pedig nem. És az úgymond "főzni tudók közt" ebből van több. Sokkal több.


" Nyilván ha egyszer lesz családom , akkor majd változnak a dolgok. Bármikor meg lehet tanulni főzni, mint ahogy meg lehet tanulni nyelveket beszélni vagy vezetni..


Persze, csak ez nem úgy működik, hogy lesz családod, és akkor majd hipphopp gyorsba megtanulsz főzni, mint mondjuk autót vezetni.

Lehet tanulni pár hónap alatt is, persze, csak én erre a szintre mondom azt, hogy jóval nagyobb szégyen, ha valaki erre azt hazudja, hogy tud főzni.

2021. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Az nem nő.
2021. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
30%
Nem szégyen,de azért nem árt,H tudsz. Engem se érdekelt a főzés,de még beszélni sem szerettem róla senkivel, mert nem tudtam soha mit hozzá szólni. Ez tartott addig, amíg meg nem ismertem a férjem,és el nem költöztünk. Mivel községben élünk,ahol nem lehet elvitelre kaját kérni, tekintve hogy nincs étterem, kifőzde ilyesmi,és ugye szülők se főznek ránk ( sokakra igen,pedig már majd 30 évesek), ezért ha enni akartam olyat,amit szeretek,és már rég ettem, kénytelen voltam megtanulni megfőzni. Plusz mostmár eljutottam oda,hogy szeretek kipróbálni új ételeket, szinte minden alap kaját megcsinálok,és örömmel teszem. A férjem szerencsére sok önbizalmat ad,mindig dicséri a kajám,így a kedvem is több főzni. Szóval a kényszer is ravitt a főzésre,míg városban éltem,én is inkább rendeltem. Plusz hogy már volt kinek. Nem hiszem el amíg,hogy a párod nem enne néha valami házi kaját.. ha rendelsz,az sztem nem ugyanolyan ízű. B
2021. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
21%
Nem, ha az ágyban kompenzálja ebbéli alkalmatlanságát. De azért mosni és takarítani csak tudsz, nem?
2021. febr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

25#

Azt se kell szerencsére mert van takaritónőnk. :))

2021. febr. 28. 08:13
 27/35 anonim ***** válasza:
42%
Akkor téged csakis azért tartanak. 1 funkciós robotgép.
2021. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

27#

Lehet de legalabb nem vagyok hazicseled 😏

2021. febr. 28. 11:00
 29/35 anonim ***** válasza:
28%
Hát... ennek a funkciónak sokkal alpáribb neve van.
2021. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

29#

Szerintem te osszekeversz anyukaddal..🤗

2021. febr. 28. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!