Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire szégyen, ha anyuka...

Mennyire szégyen, ha anyuka létre nem tudok se főzni, se sütni?

Figyelt kérdés
Nem jól megy, ezért nincs is kedvem hozzá, csak azt és akkor főzök, amikor nagyon muszáj. Sütni egyáltalán nem sütök. Sokszor próbáltam, de nem lett jó. Nem tudom és aggódom, hogy a gyerekek hogyan fognak igy megtanulni főzni, sütni, ha az anyjuk nem tudja megtanítani ( apa se szakács).
2020. dec. 19. 03:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%
Olyan nincs hogy egy anyuka nem tud főzni . Hazudsz .
2020. dec. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

1, De, sajnos van.

Viszont gyakorlás kérdése.

2020. dec. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
33%
Tehát, ha anya vagy és nem tudsz főzni akkor az elég gáz valamilyen szinten. Tehát nem tudod az utódodat nevelni. Kezdj neki, mert ahogy lesz több gyereked, és idősebb leszel, és még társaságban is kiderül, lehet kapni fogsz pár olyan megjegyzést ami nem fog tetszeni. A szégyenérzetről ne is beszéljünk. Hajrá
2020. dec. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát az biztos, hogy én szégyelném, hogy nem tudok egy normális ebédet letenni a családom elé. De csak magam miatt. Más pont nem érdekelne.

Szóval sztem te érzed, neked mi a ciki. De nyilván annak érzed, ha így rákérdeztél

2020. dec. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%
Én megértelek. Nekem ugyan nincs gyerekem, de én se tudok főzni. És akkor mi van? Nem főzök és kész.
2020. dec. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Előző vagyok: hozzáteszem, hogy anyukám a világ legjobb ételeit készíti, mégsem tudta nekem átadni ezt a tudást. De ez logikus is, ki a fene ette volna a gyerekként, kamaszként kotyvasztott vackaimat, ha anyám isteni főztjét is ehette? Szóval hülyeség, hogy nem fogja tudni megtanítani a gyereket...Nem is kell, tele a net főzős videókkal, ráadásul teljesen ingyen, ha valaki meg akarja tanulni, semmi sem áll az útjába.
2020. dec. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
16%
Az igen, szombaton hajnali negyed hatkor a dicsfényes háziasszonyok itt ülnek és engem pontoznak le :D
2020. dec. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hiába gyakorlom, ehetetlen.
2020. dec. 19. 05:47
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

De ha a bénázást gyakorlod, akkor nem is lesz jobb. Ahhoz utána kéne olvasni, vagy ilyen elronthatatlan recepteket keresni, pár videót megnézni, ahol lépésről lépésre mutatják a főzés.


Az, hogy elbasztad a pörköltet, aztán nekifutsz két héttel később, az nem gyakorlás.

2020. dec. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Így csinálom, könyv, receptek neten leírva vagy videón és így ehetetlen.
2020. dec. 19. 05:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!