Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen ha valaki nő létére...

Szégyen ha valaki nő létére nem tud főzni?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozom és

Megtehetem ,h minden nap házhoz rendelek sőt ez néha olcsóbb mint a főzés.

Se időm se emergiám hozzá..

Illetve nem is érdekel és ezt a párom elfogadja.

28 éves vagyok.



2021. febr. 26. 09:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
21%
Sima kitartott, ha öregedni kezd, cserélik fiatalabbra, feszesebbre.
2021. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Na, még egy rinyagép.
2021. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
57%

"Persze, csak ez nem úgy működik, hogy lesz családod, és akkor majd hipphopp gyorsba megtanulsz főzni, mint mondjuk autót vezetni."

Miért ne működne így? Tele a net egyszerű receptekkel, én is akkor tanultam meg főzni amikor elköltöztem a szüleimtől. Előtte egy rántottát se tudtam elkészíteni, de pikkpakk belejöttem és nagyon hamar megtanultam finomakat sütni-főzni.

2021. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem szégyen!Alapdolgokat nyílván te is tudsz,akár csak én,de én sajnálom rá az időt,utálom elmosni a sok zsíros edényt,úgyh én is rendelek.Mindennap jobbnál jobb kajákat eszem,mindennap mást,mert enni viszont imádok,és hál istennek nem vagyok hízékony,úgyh azt és annyit ehetek,amennyi belémfér:)Ha főznék,ez megvalósíthatatlan lenne,hisz senki nem főz mindennap mást.Úgyh hajrá emancipuncik,ne törődj az irigykedőkkel,h se főznöd,se takarítanod nem kell,vmit jól csinálsz!:)
2021. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Az a nő szégyen , aki nem tudja magát eltartani, nem az aki nem tud főzni
2021. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!