Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan akinek ismerőse...

Everlight kérdése:

Van olyan akinek ismerőse lett öngyilkos a felesleges korlátozások hatására?

Figyelt kérdés
Munkanélküliség,bezártság

2021. márc. 3. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 Ibw4x ***** válasza:
29%
Még nem, de úgy érzem, lassan én leszek az..
2021. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
38%
A vírus 1 éves lett Magyarországon. Azóta 3. alkalommal kell azon agyalnom lesz-e még hova bemennem dolgozni. Lassan megedződök.
2021. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
88%
Nincs, ellenben elég sok ismerősöm van, aki elkapta a covidot és meghalt, vagy örökre károsodott a tüdeje. Hány éves vagy, 10? A 10 éves fiam már felfogta, hogy miről van szó, neked miért nem sikerült?
2021. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
8%
Sajnálom....a tízéves fiadat.
2021. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:
23.Ha lenne eredménye a korlátozásoknak az államcsődön kívül akkor lenne igazad.Eleve meghal évente 57-60 millió ember a világon,1 év 3 hónap alatt 2,8 millió halt meg elméletileg a kamuvírusban.Talán újongjunk ha a a nagymama nem kovidban hanem rákban hal meg? Én 1 éve májusban kaptam el,szar volt,de nem követelem önzően a korlátozásokat,mert így is csődben a világ.
2021. márc. 28. 18:55
 26/70 anonim ***** válasza:

"Ha lenne eredménye a korlátozásoknak"


Az 1918-as járvánnyal és a jelenlegivel kapcsolatban is azt támasztják alá a kutatások, hogy a szigorú korlátozásokat bevezető államok sínylik meg a legjobban gazdaságilag. Szóval túl azon, hogy együtt kell élned a tudattal, hogy a gazdaság oltárán nyugodt lélekkel feláldoznád szegény nagyit, még tényszerűen sincs igazad.

2021. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:

" hogy a szigorú korlátozásokat bevezető államok sínylik meg a legjobban gazdaságilag"

Na, én is Müller Cecília lettem.

Ők sínylik meg a legkevésbé.

2021. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
Feláldozni a szegény nagyit? Aki betegségben hal meg az nem áldozat.Áldozat az lehet akit megöltek. Az államcsőd okozta éhezésben több fiatal fog meghalni ,majd akkor nem fog úgy örülni a nagymama-nagypapa ha az unokáját kell eltemetnie.
2021. márc. 28. 21:06
 29/70 anonim ***** válasza:

"Aki betegségben hal meg az nem áldozat.Áldozat az lehet akit megöltek."


Ha ettől alszol nyugodtan, akkor hidd csak ezt.

Annyira bizarr, hogy szemmel láthatóan mindenki eljut addig, hogy a gazdaság jelenlegi működési módjával van a baj, azért nem kezeli sok ország rendesen a járványt, mert elképzelés sincs, hogyan lehetne a gazdaságot pár hétre takarékba tenni. De ezek után senki se mondja, hogy a kapitalizmusnak nincsenek halálos áldozatai.

2021. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:

29, ha megállna a gazdaság pár hétre, eltűnne szerinted a vírus? Nem hiszem, de hogy sokan csődbe mennének, az biztos. Közülük nagy eséllyel lenne sok öngyilkos is.


Innentől kezdve ez egy diktatorikus döntés lenne, mivel enélkül is megvan mindenkinek a joga felmondani, és otthon maradni. Ha van tartaléka akkor no problem, ha nincs akkor éhenhal. Ha a gazdaságot erőszakkal leállítják, akkor nincs választás. Akkor akinek van tartaléka, az túléli, akinek nincs annak annyi.

Szerintem hadd döntse el mindenki, hogy neki személy szerint melyik út a túlélhetőbb.

2021. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!