Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összeköltözni albérletbe egy...

Összeköltözni albérletbe egy idegennel? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
Egy városban szeretnék albérletet kivenni,ahol dolgozom már nagyon rég. Sajnos elköltöztem az élettársamtól,ezért szeretnék albiba menni. Egyenlőre szükség megoldásból egy barátnál lakom ideiglenesen. Borzasztóan drágák a lakások, bár elbírnék egyedül egy nagyobb összegűt (max 100-120 ezer),de jobb lenne fele ennyiből kijönni,hogy tudjak félretenni,és váratlan kiadásokat kezelni. Lenne egy csajszi, akit egy csoportban ismertem meg, szintén albit keres. Beszéltünk másfél órán keresztül telefonon,nagyon szimpatikus,rengeteg a közös. Alig tudtuk letenni a telefont. De mégis tartok attól,hogy egy idegen,és nem szeretnék egyszer üres lakásra hazamenni... Szerintetek butaság? Vagy van félnivalóm? Aranyos, intelligens csajszi,de fele annyit keres,mint én,mert ő csak 4 órázik egy üzletben,én 12 órázom egy ismert multinal.Szoval Ő keres 120 ezret tulozva. Én 340... És nem szeretnék ebből konfliktust. Mit lehet kihozni ebből? Végülis jön a jó idő,tudunk együtt menni csomó helyre,túljutni a csalódásokon. Nem kell egyedül savanyodni ☺️ A félsz az bennem van. Rengeteg drága ruhám, konyhai eszközöm van, elektronikai dolgok stb ... Féltem őket.
2021. márc. 6. 22:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ő 35/N én 29/N
2021. márc. 6. 22:27
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember költözik össze idegenekkel, ez egy teljesen megszokott költözési módszer. Legalábbis Prágában mindenképpen az.
2021. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Hát az ufók meg hasonló idegen lények azok nem szeretnek albiban lakni,bocs.


E.T.

2021. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Számomra ismeretlen. Így megfelel?
2021. márc. 6. 22:30
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha napi 12 órát dolgozol, akkor egy ágyon meg tisztálkodószereken kívül semmit nem kell odavinned, hiszen csak aludni jársz haza. Bérelj a cuccaidnak garázst, vagy vidd el szülőkhöz, vagy ilyesmi. Rögtön nincs nagy kockázat, max. egy ágyat meg egy sampont tudnak ellopni.
2021. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

5

Elegendő kulcsra zárni a szoba ajtaját, bent pedig elrejteni egy IP kamerát, ami internet kapcsolaton keresztül live-ban követhető. Esetleg el is raktározza a 12 órás felvételt. Filléres befektetés, 1 órás munka.

2021. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
A magam részéről még egy 2 hetes nyaralásra sem mennék el egy olyan nyaralóba, ahol vadidegen emberekkel közös a konyha, meg a fürdőszoba. A hideg kiráz, ha csak belegondolok. :)
2021. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Konyhai cuccok? A főzés a hobbim,mindenem megvan hozzá. Gépek, tányérok, formák stb kávéfőző, porszívó stb.laptop meg kütyük? Ékszereim stb. Hozzám tartoznak
2021. márc. 6. 22:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem csak aludni járok haza. 3 nap munka,3 nap szabad. Rengeteg szabadidőm van.
2021. márc. 6. 22:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9

Ne aggodj, nem lesz gond.

2021. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!