Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik nem érzik magukat szépnek?

Figyelt kérdés
Én ilyen nő vagyok, sosem éreztem magam szépnek, és más sem dícsért soha, soha nem mondták azt, hogy szép vagyok, a családom egyszer meg is jegyezte: Bárhogy nézel ki nekünk szép vagy. -_- Kapcsolatom sem volt soha és nem is hiszem, hogy lesz, nincs önbizalmam. Mások, akik hasonló érzésekkel küzdenek, hogy bírkóznak meg evvel? Hogy tudjátok elfogadni? Annyit számítana, ha támogatna valaki és nem a szerint ítélne meg, ahogy kinézek, sajnos a családom ilyen, nagyon fáj.Te mikor gondoltad azt először, hogy nem vagy szép? Miért?

2021. márc. 10. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően sok rossz önképű nő van az oldalon.
2021. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj,lehet hogy sosem voltál sok társoságban,így az esély hogy azt mondják szép vagy kevés.

Szerintem itt ahogy írod önbizalmam hiányod van,amit te magadról gondolsz azt hidd el ki vetíted amit látnak is az emberek és még meg sem kell hozzá szólalnod.

Egyszer csak menj ki az utcára és ülj le egy padra,szimplán csak nézd az embereket,arckifejezéseiket,járásaikat stb.. Így sok mindent meg tudsz ítélni,nyilván kell egy kis ismeret is hozz,amikor nem lesznek az emberek maszkba akkor az arcukat is meg tudod figyelni mert az is egy fontos tényező.

Egyébként a belső is sokat számít,nyilván sok fiatalnál még a külsőségek aztán ahogy telik az idő rá jönnek az emberek legalább negyede hogy igen is a belső nagyon is számít,így is úgy is a tested meg fog öregedni meg lesznek ráncok is de a belsőd az teljes egészében olyan lesz mint amikor megismertétek egymást.

Esetleg egy képet mutathatnál magadról aztán mondanák rólad egy véleményt.

Az is fontos hány éves vagy?

Nagyon fiatalon ez az érzés normális.

Attól mert nem dicsérnek,nem mondják hogy szép vagy még lehetsz szép,ha neked tetszik valaki te sem mondasz neki bókokat ahogy ezt fordított esetben szokták, vagy esetleg tévedek? 🙂

Ha külső alapján megtetszik egy idegen oda mész hozzá és mondod neki hogy gyönyörű vagy? Ehez azért kell nagy bátorság,de simán ezt is meg lehet csinálni,mindenhez csak akarat és kitartás kell.

2021. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen vannak
2021. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Suliban én sem tudtam hogy be jövök egy csajnak is,év végén monda el egyik osztálytársam,amit kb el sem tudtam volna képzelni.

Önbizalom hiányos voltam.

2021. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Meglepően sok rossz önképű nő van az oldalon."


A legtöbb nőismerősömnek, barátnőmnek a béka segge alatt van az önértékelése, csak megjátszák, hogy magabiztosak.

2021. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 éve meghíztam, azóta nem tartom magam szépnek.

Szív problémáim is vannak, talp műtétem is volt ez idő alatt, így a sportolás is nehéz.

Falura költöztem, itt kimozdulni sincs már semmi kedvem mert mindenki les mint a birka. Ha elkezdenék futni, lehet még a mentőket is kihívnák hogy vigyenek el a pszichiátriára, még nem láttak ilyet.

Más, sokkal kövérebb emberek olyan boldogok, elfogadják magukat, sugárzanak szinte...Én nem is tudom hogy öltözzek, hogy takarjam a hájaimat, a nagy segg3m.

2021. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelen!

Csak a szüliem mondják hogy szép vagyok. :) Lassan töltöm a 18. életévemet és még nekem sem volt soha barátom. Sőt, még senki sem udvarolt nekem! De ez van, próbálom elfogadni magamat. Ezt a laoot osztották, meg kell tanulnk vele élni, és a legtöbbet kihozni magunkból. Még szerencse, hogy vannak jó kis praktikák, amikkel tudunk "csalni". Most gondolok ilyenkor a frizurára, öltözködésre stb.

Én azzal bíztatom magamat, hogy a szépség relatív. Tuti hogy makd mind a ketten megtaláljuk azt (vagy azokat😉) az embert aki szerint mi is szépek leszünk. :)

2021. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak nem érzem magam szépnek, hanem tényleg nem is vagyok az. Nem tudom elfogadni, borzasztó rosszul viselem, évről évre egyre nehezebb (30 leszek). Nem is csak az a rossz, amikor tükörbe nézek, hanem amikor látom magam körül a többi nőt, mind szép, mind kell a jobbnál jobb, normális férfiaknak, engem meg le se szarnak, max. az ilyen 20-30 évvel idősebb, alkoholista, bagós, drogos, köz- vagy segédmunkás, ápolatlan, analfabéta, a saját nevüket leírni alig tudó, gusztustalan alakok. Lehet álszentkedni, de ezt senki sem viselné jobban.
2021. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!