Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öltözetem az öreges, vagy...

Az öltözetem az öreges, vagy ezek a vásárlók ilyen primitívek? 25/N

Figyelt kérdés
Dohányboltban ma egymásután több vevő is volt.Bár anélkül is hideg van bent, ki kellett nyitni a kis ablakot. 2 nálam idősebb roma ffi vásárolt, amikor kimentek, hallottam, hogy azt mondta az egyik, hogy " láttad, a néninek befagy a pi...ja. " Lehet, hogy túl fázós vagyok, de [link] ehhez hasonló kabát van rajtam, főleg hogy szellőztetést is kell csinálni.

2021. márc. 20. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Kit érdekel mit mond két koszos c.? Nem is lehet ez a kabát öreges, mert most ez a divat.
2021. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Sok fiatal hord pedig ilyen kabátot. Szerintem csak egy szófordulat lehetett tőlük.
2021. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Miért törődsz a véleményükkel? Semmi közük hozzá, mi van rajtad.

A linkelt kabát nekem sem tetszik, soha nem vennék fel ilyet, de ha neked ez tetszik, kényelmes és nem fázol benne, akkor ennyi a lényeg.

Amúgy én is extra fázós vagyok és olyankor minden fenét magamra húzok, nem izgat, hogy ki szól be érte.

2021. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
64%

Kérdésedben a válasz.


Két roma férfi.


Többet nem is lehet tőlük várni, unalmas az életük, ezért másnak szólogatnak be.

2021. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%

A kabatod divatos es fiatalos. Ok se gondoltak 25-nel tobbnek.


Viszont a ciganyoknal mar 13-15 evesen szulnek. 25 evesen meg mar nagymamak !! Ezert vagy neni nekik 25 evesen!!

2021. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
25 evesen mar boven nagymama lehetnel, igy reszukrol vilagos.
2021. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Tehát te a nénin vagy megsértődve, nem a picsa szón?
2021. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%

Ez a kabát nem kabát, hanem paplan.

Borzalmas, nulla stílusérzésre vall.


Igen, én is felöltözök, ha fázok, de nem dunyhát húzok magamra, hanem meleg, értelmesen kinéző parkat.

2021. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!