Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy furcsállom ezt?

Furcsa, hogy furcsállom ezt?

Figyelt kérdés
Ahova járok egyetemre, kollégiumba, folyamatosan azt látom, láttam, hogy 19-20-21 éves fiatalok már javában autóval, sokan saját autóval, akár több millió Ft-os autóval járkálnak mindenhova, és évek óta vezetnek, rutinosak is már teljesen. Kollégium környéke tele van a bent lakók autóival, mert szinte mind azzal jár, tömegközlekedéssel nem túl sokan. Furcsa, hogy ez nekem különös, hogy 19-20 éves fiataloknak szinte mindnek van már saját autója, amivel kedvére furikázik amerre csak akar? Ráadásul ilyen fiatalon ilyen profin vezetnek már. Én meg hol vagyok ehhez képest 25 évesen, még jogosítványom sincs nemhogy autóm, mert nincs pénzem. Vagy csak itt ahova járok egyetemre, csak itt van szinte minden 20 éves fiatalnak autója, jogosítványa?
2021. márc. 21. 03:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemről van szó? Lehet tehetősebb réteg jár oda, ahol már ballagásra mindenki kap egy autót aztán van idejük belejönni 20 éves korukra.(?)

Nekem 2 éve van meg a jogsim azóta se vezettem, férjemnek van autója de nem gyakoroltam vele.

2021. márc. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Budapesten a Liszt Ferenc Zenemuveszeti Egyetemen 2 millio a feleves tandij. Igy az aszulo,aki ezt kifizeti,biztos hozzavag a gyerekhez egy kocsit pl. A Semmelweis is ilyen draga.
2021. márc. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván szülői támogatással történik a dolog. Ami inkább érdekes, hogy eznekek az autóval, ájfónnal és mekbúkkal rohangáló fiataloknak a döntő többsége szociális alapon lakik a kollégiumba, miközben a ténylegesen rászorulót elutasítják, mert 50000 helyett 51000 a családjában az egy főre jutó kereset. Valahol rossz a rendszer, meg nagyon megy a mutyizás.
2021. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!