Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikent reagalnatok egy ilyen...

Mikent reagalnatok egy ilyen szituaciora? (Részegen baratoknal bepisilés)

Figyelt kérdés

Tarsas osszejovetel volt, voltunk 6an nagyon jo baratok vagyunk mindannyian de sajnos nagyon csunyan berugtam.

A tobbiek se voltak jozanok, aztan leultunk kanapekra meg fotelekbe pihenni beszelgetni de nagyon reszeg voltam, eszre se vettem igazabol hogy elkezdek pisilni mert nagyon nem voltam egybe. Aztan igy eszrevettem hogy valami bement es igy beleengedtem az egeszet a gatyamba joforman alig birtam megmozdulni. Ugyh bepisiltem sajnos vendegsegbe a farmeromon is full latszott. Aztan 2 haverom kicipelt a furdobe mert nem tudtam volna 2 labon kimenni, ahol levetkoztettek pucerra aztan gyorsan lezuhanyoztattak aztan utana lefekudtem aludni, de a zuhany utan mar nem volt erom feloltozni meg csak radoltem az agyra aztan ott aludtam egyszal semmiben mig ki nem jozanodtam.

Persze mindenki latta a bepisilest is meg ezt is.

Masnap persze elnezest kertem

Ti mit szolnatok hazigazdakent. Amugy mindegyikojuk jo haverom nagyon joba vagyunk, de kellemetlenul erzem magam.

Veletek volt mar ilyen? Vagy hogyan reagalnatok?



2021. márc. 23. 15:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#20# "kémény100"


Még jó hogy vannak toleránsabb emberek is mint te 😎

2021. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Linsay lohan ***** válasza:
Én pasim toleráns. Ép húsvétkor történt hogy anyira berugtam hogy pasinak kellet ágyba vinni. Ahol aztán sikeresen bepisiltem éjjel elnéző volt
2021. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!