Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikent reagalnatok egy ilyen...

Mikent reagalnatok egy ilyen szituaciora? (Részegen baratoknal bepisilés)

Figyelt kérdés

Tarsas osszejovetel volt, voltunk 6an nagyon jo baratok vagyunk mindannyian de sajnos nagyon csunyan berugtam.

A tobbiek se voltak jozanok, aztan leultunk kanapekra meg fotelekbe pihenni beszelgetni de nagyon reszeg voltam, eszre se vettem igazabol hogy elkezdek pisilni mert nagyon nem voltam egybe. Aztan igy eszrevettem hogy valami bement es igy beleengedtem az egeszet a gatyamba joforman alig birtam megmozdulni. Ugyh bepisiltem sajnos vendegsegbe a farmeromon is full latszott. Aztan 2 haverom kicipelt a furdobe mert nem tudtam volna 2 labon kimenni, ahol levetkoztettek pucerra aztan gyorsan lezuhanyoztattak aztan utana lefekudtem aludni, de a zuhany utan mar nem volt erom feloltozni meg csak radoltem az agyra aztan ott aludtam egyszal semmiben mig ki nem jozanodtam.

Persze mindenki latta a bepisilest is meg ezt is.

Masnap persze elnezest kertem

Ti mit szolnatok hazigazdakent. Amugy mindegyikojuk jo haverom nagyon joba vagyunk, de kellemetlenul erzem magam.

Veletek volt mar ilyen? Vagy hogyan reagalnatok?



2021. márc. 23. 15:09
1 2 3
 11/22 Linsay lohan ***** válasza:
54%
10es csak aki kirakat kérdést vele ellentétbe nekem nem tűnt fel hogy bement. Nagyon részegen ültem fitelba és barátnőim mondták másnap hogy egyszer nedvesedet farmer. Engem is két barátnőm vezérét ki lefurdetek barátnőm akinél buliztunk adott egy pizsamat rám bevittek szobába lefektrtek hogy alugyak jozanodjak. Alvás közbe aztán megint bepisiltem. Meg történt masis
2021. márc. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%

10es ne legyél soviniszta xd.

Senki se szerint szexy az hogy behugyozik valaki. Csak a betegeknek.

2021. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
#12: Á, le vagy maradva a perverzitás világában, a csajok nem bepössentenek, az nem szexi, hanem egymásra, vagy egymás szájába! Na minnyárt törölnek...
2021. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
Mi lehet abban szexi, ha egy idióta részeg p.csa összepisálja a fotelemet vagy az ágyamat? Úgy vágnám ki a házból, hogy hazáig repülne.
2021. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
43%
Én imádnám ha egy jó csaj összepisilné az ágyamat :))!
2021. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

15!

Ha lányod születik és épp a szobatisztaságra tanítod előfordulhat, hogy összepisili az ágyadat ;)

2021. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Jót nevettem 😀

Úgy reagáltam volna hogy én is bepisilek,mert bepisilni jó!

Egyébként van egy olyan érzésem hogy vagy kitalált sztori,vagy szándékos volt a bepisilés csak a részegségre fogtad;egész egyszerűen izgat a bepisilés és bátorra ittad magad.

2021. márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

Nem tragédia,sokakkal megesik. Biztosan nem múlna rajta a barátság részemről.

Viszont azzal egyetértek az előttem szólóval hogy kamu szaga van a történetnek.

2021. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Élvezted a szitut?

Ha tényleg jó barátok vagytok akkor semmi gond.

2021. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 kémény100 ***** válasza:
5%
Ahhoz, hogy valaki bepisiljen, nagyon sokat kell inni. Nem a folyadék mennyisége okán, hanem az érzékszervvesztés miatt. Ilyen társaságom még nem volt és el sem tudom képzelni, hogy legyen. Ilyen barát nem kellene vagy időben leállítanám az ivásról. Ez nem jó buli, hanem állatság.
2021. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!