Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem ellentmondásos,...

Csak szerintem ellentmondásos, hogy VászonZsákosLány (YT) nagy zero/low waste, de közben dohányzott pár héttel ezelőttig?

Figyelt kérdés

Ebben a videójában mondta el a közepe-vége felé, egy fél mondatban: https://www.youtube.com/watch?v=kSRuxP5ke7I


Nekem szimpatikus lány, de ezzel kissé hitelét vesztette a szememben... Lehet kamerán kívül húst is eszik



2021. ápr. 5. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem pont a cigisek az egyik legnagyobb, legundorítóbb környezetszennyezők. Eddig már több, mint 40 évet éltem, és 1 emberrel találkoztam, aki dohányos létére hordott magánál egy kis fémdobozt és abba tette a csikkeket.

A többi mind eldobálja. Gusztustalan.

2021. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

OMG, ez az az indexes riportos csaj? Aki vegan és zero waste, meg újrahasznosítható menstruációs betét, csak éppen mindenfelé repked nyaralni, mert "ezt az egyet nem tudja kihagyni"...


Enyit a képmutatásról.

2021. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a lány régen nagyon szimpatikus volt nekem, de egy idő után tul sok volt a reklám es ezt egy kommentben megjegyeztem neki. Utána privát üzenetekkel bombázott, "Drágám"-nak szólított, iszonyú paraszt, lekezelő stilusban beszélt velem, leirt egy kisregenyt, majd letiltott.
2021. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bő fél éve kikövettem, mert kitett egy passzív agresszív posztot az állatszállításról.


Aki más véleményen volt azt agresszívan betámadta és nem értette meg hogy léteznek húsevők, és hogyan zajlik szabályos keretek között az állatszállítás egy vágóhídra, hozzáteszem tényleg minden szabályos volt látszott a képein!


Ez a dohányzós dolog nekem új, no komment...jobb is ha nem követem.

2021. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő ilyen tipikus buta proli környezetvédő, igazàból nem is értem, miért van ennyire felkapva, hogy került be egyáltalán a Balázs-showba, mikor nagyon sok hitelesebb és igényesebb tartalmat készítő környezettudatos influencer van.


Az, hogy nem tökéletes és vannak neki is környezetszennyező szokásai vagy hogy igent mond bizonyos reklámokra, ha azok tényleg környezettudatos dolgokat reklámoznal, hát istenem... Nem ez a baj vele, hanem a megnyilvánulásai meg a buta, igénytelen kommunikációja.


Nem értem, miért követi valaki.

2021. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem tudom, miért Balázs showt írtam, Balázsos reggeli morningshow-t akartam :D
2021. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!