Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy...

Titeket nem idegesít hogy kisajátították a melegek a szivárványt?

Figyelt kérdés

3-nál több szín van valamiben, már homokosnak vagy elkönyvelve és nekem is az jutt róla eszembe, pedig nem így kéne lennie, a színes nem b..zis, inkább menő, funky... Nem a színtől lesz valami ferfiatlan, hanem a formától.

Itt van pl. ez az óra

B__zis? Szerintem nem lenne az, de én se nem venném fel. [link]


Vannak olyanok akik már egyszínű ruhákat is, akár sárga, vagy kék is búzáznak, annak mondjuk nem engedek, unalmas lenne mindig fekete-fehér, szürke, barna mindenben. Az ilyen ne menjen ki a napra se, mert beb..zul, hát még ha lát egy szivárványt.


De igazából nem velük van a baj, hanem akik kisajatitották a színeket.


2021. ápr. 10. 07:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem sajátítottak ki. Ha a színes miatt attól félsz, melegnek tartanak, akkor neked vannak önértékelési problémáidm
2021. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs kisajátítva. A szivárvány nemcsak az lmbtqstb jelképe, hanem pl a reményé is, a vidámságé is, az elvetélt babák után született kisbabáké is. Engem nem zavar hogy a melegek is használják.
2021. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
50%
A baj azzal van, aki lenézi a melegeket. Ez legyen a legnagyobb problémád az életben, hogy a melegek “kisajátitották” a szivárványt -.-“
2021. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
1-es látom kommentekben ha valami színes dolgot árulnak =meleg nekik. Nekem is már ők ugranak be róluk. Annyira nyomatták ezt a szivarvanyos, szines propagandát, azért ennél durvábbat nem is tudtak volna mint az összes színt kisajátítani. Ha a naciknak szivárvány lett volna a jelképe, még be is lennének tiltva a színek, gondold el, na ugyanúgy nem tud sok ember igy azonosulni mostsem, vagy visszatetszést vált ki belőle.
2021. ápr. 10. 07:44
 5/40 anonim ***** válasza:
47%
2-es vagyok. Úgy mellesleg nekünk van a lakásbab a magyar, az EU-s, meg néhány más nemzet zászlója mellett egy szívárvány zászló is, pedig nem vagyunk melegek, ketten élünk itt a feleségemmel.
2021. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem nézem le 3-as, csak ha nem vagyok meleg akkor nem használhatok olyan dolgokat amiket velük azonositanak, mint ahogy te se raksz vörös csillagot a ruhádra, ha nem vagy kommunista, akkor sem ha alapvetően tetszett volna.
2021. ápr. 10. 07:47
 7/40 anonim ***** válasza:
65%
Ezt csak te meséled be magadnak. A szivárványt nem lehet "kisajátítani", miféle hülyeség már ez?
2021. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
78%

6:

Mondjuk én vörös csillagot azért nem teszek a ruhamra, mert az egy emberiség ellenes ideológia. A melegeket viszont nem rühellem.

2021. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
De teszem azt valaki (férfi, hetero) a természetben tetszik a szivárvány (engem annyira nem érdekel), ha kirakna facebookra egy olyan képet amit arról fotózott mondjum boritokepnek, minek lenne egyből elkönyvelve? Ezzt nevezem én kisajátításbak, a szivárványnak köze nincs hozzájuk, az egy természetes jelenség és nem is csúnya és nem kevésbé hetero, mint meleg.
2021. ápr. 10. 07:52
 10/40 anonim ***** válasza:
69%

“Nem nézem le a melegeket”


Ehhez képest folyamatosan negatív dolgokat mondasz róluk. A rejtett gyűlölet is gyűlölet, akárhogy fogalmazol.

2021. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!