Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy...

Titeket nem idegesít hogy kisajátították a melegek a szivárványt?

Figyelt kérdés

3-nál több szín van valamiben, már homokosnak vagy elkönyvelve és nekem is az jutt róla eszembe, pedig nem így kéne lennie, a színes nem b..zis, inkább menő, funky... Nem a színtől lesz valami ferfiatlan, hanem a formától.

Itt van pl. ez az óra

B__zis? Szerintem nem lenne az, de én se nem venném fel. [link]


Vannak olyanok akik már egyszínű ruhákat is, akár sárga, vagy kék is búzáznak, annak mondjuk nem engedek, unalmas lenne mindig fekete-fehér, szürke, barna mindenben. Az ilyen ne menjen ki a napra se, mert beb..zul, hát még ha lát egy szivárványt.


De igazából nem velük van a baj, hanem akik kisajatitották a színeket.


2021. ápr. 10. 07:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
57%

Kerdezo,sajnos igazad van,amiota kisajatitottak elegge visszataszito lett a normalis emberek szamara.

Nem is az a legnagyobb problema,hogy kisajatitottak hanem az,hogy egyaltalan leteznek es a tarsadalom az helyett,hogy elkulonitene(pl lagerba) egyre jobban toleralja oket es egyre tobbek a “jogaik”

2021. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
79%
30-as attól függ ki tanítja. Én tanultam rajz orán 6 színnel ( vörös, narancs, sárga, zöld, kék, ibolya), illetve fizika órán 7 színnel ( vörös, narancs, sárga, zöld, kék, indigó, ibolya). Hivatalosan 6 fő szín van.
2021. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
47%
Szép keresztény jelkép volt. A szövetség jele ember és Isten között. És ez az ócska LMBTQ lobbi kisajátította. Nem nagy titok, hogy ennek is kik állnak a hátterében... Aki nem veszi tudomásul, hogy sajnos a szivárványos ruhákról már mindenkinek a homoszexuálisok jutnak az eszébe, az vagy ostoba vagy szándékosan hazudik.
2021. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
52%
Engem is idegesít, hogy ezt tették a buzeránsok a szivárvánnyal. Az embernek hányingerem van tőlük is, meg normális ember miattuk nem hord szivárvány színű cuccokat.
2021. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
38%
Én szeretném megerősíteni, hogy magától a homoszexuális embertől nekem nincs hányingerem. De az azt propagáló, terjesztő érdekszervezettől igen. Hiszem, hogy vannak olyan homoszexuálisok, akik nem állnak be a propaganda mögé.
2021. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi sok képmutató, gyűlölködő, megkeseredett álkeresztény van, aki a vallást fegyverként használja.

Nem rémlenek ezek a sorok, kedves "keresztény" barátaim?:

"Szeresd felebarádotad, mint önmagadat"(Máté 22:39)

" Ne ítélj, hogy ne ítéltess. Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek meg; és amilyen mértékkel mértek, olyannal mérnek nektek.”( Máté 7:1-2.)

"Miért nézed pedig a szálkát, a mely a te atyádfia szemében van, a gerendát pedig, a mely a te szemedben van, nem veszed észre?....Te képmutató, vesd ki először a gerendát a te szemedből és azután gondolj arra, hogy kivesd a szálkát, a mely a te atyádfia szemében van." (Lukács 6:41-42)

2021. jún. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes a Bibliát még hírből sem ismerő liberálisok ezt a pár sort azonnal tudják idézni, undorító módon kiforgatva Jézus szavait. De azt már nem tudják, hogy minden bibliai megbocsátás bűnbánaton alapszik. Csak nem képzelitek hogy a mellkast verő langyik bánják, hogy azok? :D Még büszkék is rá, szóval itt kicsit sem alkalmazhatók az idedobott idézetek. És bizony Jézus ostorral kergette ki a templomból a pénzváltókat meg beszélt a szűk kapuról is. Ismerni kéne a tanítást, mielőtt aljas módon azzal jöttök. Ráadásul Jézus pont beszél arról, hogy kik alkalmatlanok a házasságra...
2021. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
A kereszténység szerint minden ember bűnösnek születik. 🤔
2021. júl. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
6%
Nyilván azért szivárvány a választott szín mert ez a legfigyelem felkeltőbb meg a gyerekeknek is szokott tetszeni. Azokat meg előszeretettel vonnák bele ebbe a buliba.
2021. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem vagyok liberális és nem forgattam ki a Bibliát. Én hívő vagyok, és igenis elegem van a sok magát kereszténynek valló képmutatóból, aki testvéri szeretről hírből se hallott, és csak mocskolni tudja embertársát. Az ilyen ne vallja magát kereszténynek.
2021. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!