Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy...

Titeket nem idegesít hogy kisajátították a melegek a szivárványt?

Figyelt kérdés

3-nál több szín van valamiben, már homokosnak vagy elkönyvelve és nekem is az jutt róla eszembe, pedig nem így kéne lennie, a színes nem b..zis, inkább menő, funky... Nem a színtől lesz valami ferfiatlan, hanem a formától.

Itt van pl. ez az óra

B__zis? Szerintem nem lenne az, de én se nem venném fel. [link]


Vannak olyanok akik már egyszínű ruhákat is, akár sárga, vagy kék is búzáznak, annak mondjuk nem engedek, unalmas lenne mindig fekete-fehér, szürke, barna mindenben. Az ilyen ne menjen ki a napra se, mert beb..zul, hát még ha lát egy szivárványt.


De igazából nem velük van a baj, hanem akik kisajatitották a színeket.


2021. ápr. 10. 07:33
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem nézem le őket, attól még lehet őket kritizálni nem, vagy a szüleid nem kritizáltak teged sosem? Ők se néznek le pedig valószínűleg. Szóval nem szent tehenek ők, hogy mindenben egyet kellene velük értenem.
2021. ápr. 10. 07:58
 12/40 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem kritizáltak a szüleim. Nálatok vannak gondok akkor.
2021. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Jól van akkor 12-es szent gyerek, te mindig tökéletes voltál az a lényeg 👌 mindenben egyetértettek veled akik nem néztek le.
2021. ápr. 10. 08:03
 14/40 A kérdező kommentje:
Az a szerencse hogy annyira nem érint, max fekete alapon tetszik több színű felirat, minta, de a 70-es, 80-as éveket nézve sok heterot jobban érint.
2021. ápr. 10. 08:12
 15/40 anonim ***** válasza:
74%

Utálod őket és most kerestél valamit, amiért beléjük állhatsz.

És ha fosol egy szivárványos kép kirakásától, akkor ne tedd ki. (Nehogy bárki is melegnek gondoljon)

Apropó, miért is félsz ennyire ettől..?

2021. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
70%

"De teszem azt valaki (férfi, hetero) a természetben tetszik a szivárvány (engem annyira nem érdekel), ha kirakna facebookra egy olyan képet amit arról fotózott mondjum boritokepnek, minek lenne egyből elkönyvelve? "

Itt már veled van a baj, hogy te mindenhova melegeket látsz. Nekem pl eszembe nem jutna ilyen helyzetben.

2021. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

"ha fosol egy szivárványos kép kirakásától, akkor ne tedd ki. (Nehogy bárki is melegnek gondoljon)"


Nem fosok, mert ahogy írtam nem vagyok annyira odáig érte, attól fuggetlen zavar a kisajátítása, miért nem tudtak kitalálni valami logót maguknak?

2021. ápr. 10. 08:23
 18/40 A kérdező kommentje:
Megfordítva, ha a heterok közt is lenne ilyen nagy összetartós bizbasz és mondjuk a kocka lenne a jelképük és te melegként vagy aki meleg felvenne mondjuk egy kockás inget és neked szegeznék hogy mi van, te hetero vagy??? Úristen, blabla, Nem idegesítene?
2021. ápr. 10. 08:31
 19/40 anonim ***** válasza:
60%
Én megértem a kérdező problémáját. Nincs bajom a melegekkel, de engem pl az zavar hogy a meleg szót erre használja a nép. Tudom, ez semmiképpen sem a melegek hibája, de engem zavart hogy pl suliba azt mondtad hogy meleged van, akkor jött Humor Herold, hogy "hahaha buz¡vagy?".
2021. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
19-es azt se értettem sose. A heterok akkor a hidegek vagy mi?
2021. ápr. 10. 08:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!