Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy...

Titeket nem idegesít hogy kisajátították a melegek a szivárványt?

Figyelt kérdés

3-nál több szín van valamiben, már homokosnak vagy elkönyvelve és nekem is az jutt róla eszembe, pedig nem így kéne lennie, a színes nem b..zis, inkább menő, funky... Nem a színtől lesz valami ferfiatlan, hanem a formától.

Itt van pl. ez az óra

B__zis? Szerintem nem lenne az, de én se nem venném fel. [link]


Vannak olyanok akik már egyszínű ruhákat is, akár sárga, vagy kék is búzáznak, annak mondjuk nem engedek, unalmas lenne mindig fekete-fehér, szürke, barna mindenben. Az ilyen ne menjen ki a napra se, mert beb..zul, hát még ha lát egy szivárványt.


De igazából nem velük van a baj, hanem akik kisajatitották a színeket.


2021. ápr. 10. 07:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%

Azzal nekem semmi bajom, hogy a melegek ezt választották szimbólumuknak, viszont az emberek azóta minden ami szivárvány, velük hoznak kapcsolatba. Nem egyszer lehetett hallani, hogy a szülő ráadott a kisgyermekére egy polót, amin egy szivárvány volt látható, a gyermek meg hazajött sírva, hogy emiatt kigúnyolták. Vagy ott volt egy óvoda esete, ahol a kerítést festették le a szivárvány színeire. Ott is felháborodtak a szülők, ezért az önkormányzat kénytelen volt átfestetni.

Az emberek gondolkodásmódján kellene állítani, hogy ne lássanak minden szivárvány mögött "melegséget", de őszintén, én erre nem sok esélyt látok. Mindig lesznek annyira korlátolt emberek, akik ha az égen meglátnak egy szivárvànyt, akkor nem arra gondol, hogy milyen szép, hanem egyből " Nézd haver! Ott a bu*ik szimbóluma." 🤦

2021. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
51%
A "meleg" szót is kisajátították :-)
2021. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
80%
A szivárvány minden színt tartalmaz, ezért használják, baj az ostobák miatt van. Egy gyerek nem lesz magától előítéletes, ha a szüleitől nem ezt hallja/látja. Csúfolódni meg más miatt is tudnak. Engem gyerekkoromban azért csúfoltak, mert volt fogszabályzóm, szemüvegem, pattanásaim, és mert anyukám pedagógus. Tehettem bármelyikről? Nem...
2021. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted. Covid ota Angliaban minden haz ablakaban van egy sajat keszitesu szivarvany, es kepzeld, az egeszsegugyi dolgozoknak mondunk koszonetet Covid idejen. Es meg ez se kisajatitas.
2021. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
76%
A melegek semmit nem sajátítottak ki. A problémát pont te és a hasonló gondolkozású emberek generáljátok alaptalanul saját magatoknak, amikor már paranoid szinten mindenbe melegeket akartok belemagyarázni.
2021. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
90%
Számomra a szivárvány az szivárvány. Bárki belemagyarázhat kényszeresen amit csak akar, de attól még számomra azt jelenti, amit én gondolok róla.
2021. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
68%
Én értem mire gondolsz, és engem is zavar. Egyébként szerintem nem is a melegek hanem a melegekkel foglalkozó szervezetek sajátították ki, ezért idegesít, mert azok a szervezetek ellenszenvesek.
2021. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
68%
De sok problémád van, rinya úr.
2021. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
45%

"De teszem azt valaki (férfi, hetero) a természetben tetszik a szivárvány (engem annyira nem érdekel), ha kirakna facebookra egy olyan képet amit arról fotózott mondjum boritokepnek, minek lenne egyből elkönyvelve?"


Orvos látott már? Ez nagyon durva paranoid betegség amiben szenvedsz.

2021. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
20%

LMBT zászló (6 szín): piros narancs citrom zöld sötétkék lila


Igazi szivárvány (7 szín): piros narancs citrom zöld világoskék sötétkék lila

2021. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!