Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsiként ti is akartatok...

Kicsiként ti is akartatok világgá menni? Állítólag minden gyerek átesik ezen.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 12:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen,de nem jutottam sokáig,mert valahol ennem kellett,meg aludnom...Nem volt ismerős,akinél lehettem volna. Az egyik haverom anyja pont ugyanolyan hárpia volt,tehát lényegében abban a pillanatban hívta volna az enyémet. Esélytelen volt. De kisebb törekvések megvoltak.
2021. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kb 4 évesen, a kert végéig jutottam. Addigra elfogyott az útra csomagolt pogácsám és éh gyomorral nem jó útnak menni. Aztán meg túl sötét volt. A szőlősig sose értem el. 😂
2021. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Haha még 31 évesen is sokszor érzem úgy, hogy kifutnék a világból
2021. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen és még manapság is szeretnék.
2021. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Szüleim mesélték, hogy kb. 3-4 éves koromban valamiért leszidtak, aztán 5 perc múlva látták, ahogy a hátamon egy kis hátizsákkal elkezdem venni a csizmámat az előszobában és amikor megkérdezték, hova megyek, dühösen mondtam, hogy "Elköltözök 👿"
2021. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

A leghosszabb szökésem akkor volt, amikor menekülni próbáltam, mert vertek otthon a szüleim. Vittem magammal enni- és innivalót egy hátizsákban, majd a házak között bújkáltam az utcán. Kb. tíz éves lehettem, fél napot tölthettem odakint. Utána a rendőrség talált meg és vitt haza.


Akkor az egyszer okom is volt "világgá menni". Igaz, hogy többször is kiszöktem kisebb sérelmek miatt például az iskolából is, de olyankor sosem mentem ennyire messzire és egy idő után, általában fél órán belül önszántamból vissza is mentem a kiindulási helyre.

Egyszer rajtakapott egy tanárom, hogy meglógtam az udvarról és osztályfőnöki figyelmeztetőt kaptam.


Sokaknak vannak ilyen gondolataik, de azt azért nem hinném, hogy mindenki kivétel nélkül átesik ezen, hiszen minden gyermek- és a felnőttek is- különbözőek. És ez így is van rendjén.


Egyébként érdekes, illetve szinte vicces dolog ezzel a témával kapcsolatban az, hogy amikor az igazán kicsi gyerekek szökni próbálnak, általában nem ételt, italt, pénzt, meleg ruhát vagy ehhez hasonló, hasznos dolgokat visznek magukkal, hanem leggyakrabban a kedvenc játékukat.

Én ennél mindig is "érettebb" voltam. 😅

2021. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, 9 évesen leléptem mert elegem volt a szüleimből. Folyton ordibáltak, apám folyamatosan ivott, anyám ütött, egyik nap meg az iskolában is megvertek és amikor hazamentem vérző fejjel, annyira balhéztak anyámék hogy észre se vették hogy hazajöttem, kiürítettem a táskámat, raktam be kaját meg a kedvenc könyvemet és elmentem. Azt hiszem 1 faluval arrébb, 2 falu között állított meg a rendőr hogy ugyan hová biciklizek láthatósági mellény meg minden nélkül egyedül. Persze hazavittek, anyám előadta a nagy aggódó szülőt pedig lehet hogy azt hitte még suliban vagyok valami szakkörön, aztán alaposan elvert. Én meg beláttam hogy várnom kell 15 éves koromig a meneküléssel (gimis koli).
2021. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Én már többször is próbáltam kiskoromban mert éppen megsértődtem, vagy féltékeny voltam a tesómra.Egyszer átmásztam a kerítésen,de eszembe jutott hogy az anyukám mennyire lefog cseszni(pedig valójában inkább aggódott volna) és visszafordultam az utca végéből és hazamentem.(7-8 éves lehettem)

Aztán máskor meg komolyabban elterveztem a szökést. Elterveztem h. egy erdőben fogok lakni és onnan járok be a suliba.(De aztán eszembejutott h. a tanárnő úgyis értesítené a szüleimet hogy ott vagyok.

Szóval arra gondoltam h. átmegyek egy másik iskolába,de akk. még hülye voltam és azt hittem h. biztos átmegyek egy másik suliba aztán senkinek sem kell hozzá a beleegyezése.🤣)Eljutottam egy rétig aztán megint irány haza.(Szintén 7-8 éves voltam)

Aztán hát sajnos eszembejutott egy nagyon beteg (szuicid) gondolat kb.13-14 évesen....

De az nem a tesóm vagy a szüleim miatt, hanem az osztálytársaim miatt, és a volt oföm miatt aki ki pc-zett magának hogy levezethesse a sz*ros sérelmeit rajtam.

(De az utóbbit amit 13-14 évesen próbáltam meg NE tegye meg senki, mert az élet fontosabb annál h. olyanok miatt ne élj akik megsebeztek.Inkább mutasd meg nekik h. mire vitted és mennyivel szebb élted lett az ő életüknél!😊

2021. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én ahhoz beszari voltam. Viszont egyszer unatkoztam és olyankor "nagyon frankó" csínytevéseket tudtam kieszelni. Úgy döntöttem, bújócskázom egyet nagymamámmal, aki vigyázott rám nyári szünetben, csak hát elfelejtettem szólni neki, hogy megy a műsor. Szegény, égen, földön keresett, végül hosszú csend következett. Nos kiderült, hogy bejárta az összes szomszédot, akik természetesen nem tudták merre lehetek, azt hitte végül is, hogy bementem a városba anyámhoz, vagy világgá, vagy ki tudja. Szegényre a frászt hoztam. Úgy lecssztek este anyámmal, hogy aztán végleg elment a kedvem attol hogy elbujdossak, elmászkáljak.
2021. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#19 voltam. Azt hozzátenném, akkor már én nem voltam olyan kicsi gyerek, 12 év körüli lehettem. Egyébként lány.

Nos, miután az "eltűnésemnek" köszönhetően nagymamám szó szerint majdnem szivrohamot kapott, így sajnálattal beláttam, hogy a hasonló játékokbol őt már ki kell hagynom.

2021. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!