Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsiként ti is akartatok...

Kicsiként ti is akartatok világgá menni? Állítólag minden gyerek átesik ezen.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 12:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én az utcánk közepéig jutottam, mert nagyapám észrevette, hogy zörög a kapu, kiment megnézni miért és látta, hogy az utcán sétálok, majd rám kiabált, hogy "mégis ki adott neked engelélyt arra, hogy elmenj??!", aztán a nagy hangtól nagyon megijedtem, ledermedtem, majd visszajöttem.

Ilyen 4-6 éves lehettem talán.

Meg egyszer szintén ennyi idősen megkérdeztem mamámat, elmehetek-e az utca végére, azt mondta "persze, de gyere vissza" aztán 2 órát ottmaradtam játszani a többi gyerekkel, épp ment le a nap és anyukám jött oda hozzám kiabálni, hogy mit keresek itt, mindenki aggódik miattam.

2021. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

A 2nőverem ment el világgá 3 és 4,5 évesen vagyis elmentek a vonathoz mert nagyihoz indultak aki kb. 100km-el messzebb lakott. Gondoltak hogy az a világ egyik vége és ők elmennek.

Az állomáson voltak már amikor találkoztak nagymamammal, éppen hozzánk jött. Nemis értem de véletlen egybeesés.

Aztán sajnálatos módon kikaptak legalábbis onnan tudják hogy nagymama elmesélte.

2021. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
5 éves korom óta világgá akartam menni, mert úgy éreztem nem szeretnek. Nem vagyok senkinek sem fontos, nem tartozom a családba. Leginkább attól féltem nem lesz mit ennem, és nem tudtam merre induljak el.
2021. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!