Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megfordult valaha a fejedben...

Megfordult valaha a fejedben az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 15:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Gimi végén volt egy nehéz időszakom, amikor úgy éreztem, hogy minden és mindenki ellenem van. Egyszerűen minden összejött, sorozatos kudarcélmények voltak és sajnos többször megfordult ez a fejemben. Nem tartott sokáig, mert szinte azonnal eszembe jutott, hogy a szüleimet ez teljesen tönkre tenné és egy életre megsebezné őket. És ezt a fájdalmat nem szeretném nekik megadni, és már csak a gondolattól is mardos a bűntudat.
2021. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

6 éven át rengetegszer. Semmi nem jött össze. De annyira, hogy képtelen voltam elhinni, hogy valaha össze fog.

Szerencsére végtelennek tűnő idő után összejött egy nagy álmom, lett egy jó kapcsolatom. Utána véget ért, visszajött ugyanaz egy kis ideig, aztán elkezdett egyre több dolog összejönni.

Azóta sem értem, hogy lehetett az az időszak, hogy semmi nem jött össze.

2021. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm aki szavazott vagy válaszolt.

Vigyázzatok magatokra.

2021. ápr. 18. 19:41
 14/28 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen. Kamaszkorban mindenki átesik ezen.
2021. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%

Soha. Ami elszomorít, az az élet rövidsége. Szeretek nagyon élni.

legalább 10 életemnek kellene lenni, ami elég lenne mindenhez.

2021. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Megfordult-e? 12 öngyilkossági kísérletem volt, amelyből egy súlyos hosszútávú problémákat okozott, 2 pedig csúnya hegyeket. A hegek mindig emlékeztetni fognak, akkor is ha feledném. Már biztos vagyok benne, hogy nem fogom megölni magam, de sokszor vagyok úgy, hogy jó lenne csak úgy egyszer ne ébredni fel, vagy eltűnni a Föld felszínéről. Kihozom a legjobbat legalább a nagy semmiből, mert ennyit érek most is. Bárki akinek olvasom itt a problémáit, én 100x nehezebb dolgokon mentem keresztül, ami mellett a gimi, kapcsolat és egyebek eltörpülnek. Egyszerűen annyira elcsesztem már mindent, hogy jól tudom, hogy vége, és ha a fejem tetejére állok se mászok már ki a sz*rból. Rossz döntés után még rosszabb és még rosszabb. Olyan sok mindent megbántam már, hogy estig sorolhatnám az elcseszett dolgokat, de tök lényegtelen. Értelmetlen egyszerűen léteznem, de elfogadtam, és várom hogy legyen vége. Úgy vagyok vele hogy egyszer úgyis mind meghalunk, szóval tökmindegy. Ha már meghaltam, akkor jól leszek, nem fog fájni semmi sem. Ez van.
2021. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hetente eszembe jut, mert ez a mostani járványhelyzettel dúsított élet kikészít, de tudom, hogy nem tenném meg. Valahol belül mégiscsak szeretek élni.
2021. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#16 Hogy sikerült 12 ből 12 -t elrontani? Persze örülök, hogy még ittvagy és nem sikerült, de engem azért érdekel.
2021. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%

Kétszer majdnem belehaltam, amikor lúgot ittam és amikor a kádban felvágtam a csuklómat hosszában. Mindkettőnek kórház lett a vége. A lúg maradandó károsodást okozott, felmarta a szám, a torkam, a gyomrom.

A többi nagyrészt gyógyszerezés volt, az elején kevesebb, utána már több, és néha alkohol is rá. Mivel a legtöbbször kihánytam egy idő után, így nem lett sikeres. Az altató + alkohol ütött ki nagyon egyszer, 100 szem körül volt. Azt hittem nem kelek már fel, annyira legyengültem tőle, de felkeltem.

Gyáva voltam csak úgy kiugrani valami elé, vagy felkötni magam. Legbelül lehet nem is akartam meghalni, pedig mindig úgy éreztem, hogy meg kéne.

2021. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
Hú nagyon durva :(
2021. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!