Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megfordult valaha a fejedben...

Megfordult valaha a fejedben az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 15:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
19-es, az a baj, hogy ezzel ötleteket adsz itt másoknak. Amúgy mi az oka annak, hogy ennyire nem akarsz élni? Gondolom depresszió, de az ok nélküli depresszióban nem hiszek.
2021. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában egyre többször.
2021. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
93%

Igen, kb 11 éves korom óta jelen vannak az ilyesmi gondolatok az életemben.

Általánosban csomószor gondolkodtam azon hogy csinálok valamit magammal a wcben, mert mindenki szarul bánt velem, a tanárok egy speciális iskolában sokszor tettlegesek is voltak a gyerekekkel és ez alól én sem voltam kivétel, meg otthon sem volt a legjobb.

Gimiben először kulcsokkal karcolgattam a kezem a mosdóban aztán elkezdtem otthon késekkel vagdosni a csuklómat és szinte mindig volt rajta sok vágás. Nagyon titkoltam.

Az első komoly kísérletem 2014-ben volt, miután összevesztem valakivel (olyan személy aki ma már nem számít) ok nélkül meggyanúsított valamivel, amit nem is csináltam aztán letiltott. Olyan érzést éreztem amit még soha, talán egy beszűkült tudatállapotot, agressziót és tehetetlenséget önmagam irányába meg rengeteg szomorúságot is. a konyhában voltam és teljes erővel belevágtam a kést a bal csuklómba. Elkezdett vérezni, nagyon, nem tudtam elállítani és nem tudtam mit tenni végül felhívtam anyámat aztán felhívtam a mentőket. 2 hét pszichiátria következett és a mai napig egyértelműen látszik a nyom a csuklómon..

2015ben hirtelen felindulásból elmentem otthonról úgy hogy titokban kést tettem a táskámba (nem tudtak róla) de végül csak leültem valahova, sírtam és bedobtam a kést egy bokorba, szóval nem történt semmi és haza mentem.

2016-ban megittam egy egész üveg fütyülőst, szinte húzóra. Talán egy pici maradt belőle. Hamar képszakadás következett, innentől én már semmire nem emlékszem, csak azt tudom mondani amit nekem mondtak. Teljes eszméletlen és nagyon súlyos állapotba kerültem,utánaolvastam, olyan stádiumú részegség ami után eggyel már csak a halál következik. Az volt a szerencsém hogy elkezdtem hányni rengeteget, aztán már csak reggel tértem magamhoz, teljesen másnaposan egy felmosóvödör társaságában de legalább biztonságban. Utána napokig fájt a torkom meg a rekeszizmom.

Az alkoholos eset megismétlődött még ezen kívül 2x. Egyszer 2017-ben, egyszer meg 2018 nyarán. Mindhárom alkalommal olyan mennyiségű piát vittem be a szervezetembe és olyan hamar hogy meghalhattam volna, a legutolsónál már homályosan emlékszem arra is hogy mi történik közben velem de nem akarom leírni mert ezek nagyon undorító emlékek.

Pár hete nagyon rosszul esett valami és kocsival voltam, nagyon sírtam és elkezdtem figyelgetni hogy van-e kamion a szembesávba. De nem jött, meg szerintem amúgy sem lett volna merszem. És hosszú évek óta újra megtörtént kb egy hónapja az hogy megvágtam enyhén a csuklóm.

Itt vagyunk most, röviden ennyi.


De a családom miatt nem merném megtenni, egyke vagyok és a szüleim is mentális rottyok ahogy én.. nem hagyhatom itt őket!


Amúgy asperger szindrómás meg depresszios vagyok és van egy tucat testi bajom is.


25/N , Szilvi

2021. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
De pl. én annak “örülnék” ha a covidot elkapnám és elvinne mert akkor mégsem öngyilkosság és a családom el tudná jobban viselni mi történt. Elozo voltam
2021. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%

24!

Javaslom az oltást. Abba előbb fogsz belehalni.

2021. ápr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

az elmúlt 15 évben időnként eszembe szokott jutni

gyáva vagyok megtenni. az riaszt vissza hogy közben meggondolnám magam, pl a kötélen lógva, ott meg már nincs vissza.

ha lenne lőfegyverem már rég szíven lőttem volna magam, ezt bátrabban megtenném.

vagy ha lenne lehetőség hogy pl egy ember nem kíván élni és valami módon segítenek rajta, mint az eutanázia, már rég megtettem volna.

2021. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Amióta Pszichiátria kerültem többször is.
2021. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Minden nap...... Gondolok rá....
2022. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!